Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hogy van barátom, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy van barátom, már nem is mehetek sehová, senkivel?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell, hogy a suliban, szakmából adódóan sokkal több volt a fiú, olyan 2/3 része az osztálynak. Ebből adódik, hogy a baráti társaságomban is sokkal több a fiú.


7 éve ismerem már őket, mielőtt megvolt a párom, azelőtt sem kezdtem senkivel, akkor nem értem miért baj az ha elmegyek meginni velük valamit (mióta a barátom van, kb 1 hónapban egyszer, és ha csak fiúk mennének, akkor nem is megyek)

Általában maximum ketten-hárman vagyunk lányok, és 3-4 fiú. Azt tudja, hogy volt aki már bepróbálkozott a fiúk közül, de tudja hogy visszautasítottam őket, és inkább maradtam egyedül, minthogy összejöjjek bárkivel, akkor egyértelmű, hogy itt van ő, így még inkább nem tennék semmit más fiúkkal.


Most hogy itt a nyár, lassan elérkezik a velencei tóhoz lenézés, és a Balatonnál kempingezés, tavaly is voltunk, és úgy volt hogy idén is megyünk. Természetesen őt is hívták egyből úgy írták, hogy hozzam ha szeretném. Ő valamiért inni sem jön velünk, az meg hogy egy napot, vagy napokat együtt legyenek kizárt. Egyszer találkoztak fél órára, összefutottunk velük de nem voltak neki szimpatikusak.


Ha megyek rosszul fogom érezni magam végig, előtte is, utána is, biztosan érezteti majd velem, hogy nem kéne mennem. Ha nem megyek akkor is nagyon szomorú lennék, hogy itt ülök a házban, míg ők vízparton jól érzik magukat.


Nem értem miért ilyen, és ha igazán szeret, miért hoz ilyen helyzetbe.. Lassan 4 hónapja vagyunk együtt, és 20 évesek.



2014. jún. 16. 00:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hát ööö.. én se birom a pasim haverjait, de nahh, nem csinálok ügyet abból ha elmennek horgászni pl....
2014. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Igen, igen. Ez tényleg nehéz ügy. A barátod féltékeny, és csak magának akar. Nyilván ez érthető. De a te helyzeted is... :/ Próbáltad rávenni, hogy menjen veletek? Mondd el neki erről az álláspontodat. Próbálj hatni rá. "Nélküled nem fogok elmenni, de nagyon jól esne ha bíznál bennem. Kérlek gondold meg. Adj nekik egy esélyt. Szerinted a barátaimnak mondanám őket, ha nem lennének rendesek?" Fél óra alatt nem lehet kiismerni az embereket. Ez alatt a pár nap alatt, talán meglátná milyen emberek is ők valójában. Gondolom neki is vannak lány haverjai, akikkel nem akarja megszakítani a kapcsolatot, nem? Példálózz velük is. Sok sikert. Remélem megoldódik a probléma

18/L

2014. jún. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

ezt meg kell vele értetned, hogy önálló lény (lány (haha)) vagy és neked is van életed, és ezt el kell hogy fogadja. ha nem bízik benned menjen őrködni, de az hogy miatta ne lehessen életed, na az nem pálya. ha nem érti meg akkor menj el érezd jól magad, ő meg hagy puffogjon.. nekem sem mondja meg a barátnőm mikor kivel hova menjek. bízni kell a másikban.

19f

2014. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Neki nem nagyon vannak lány barátai. Ő pedig mindig olyan sulikba járt ahol nem is volt lány :D

Ismerősei vannak, de akivel elmenne, vagy tartaná komolyabban a kapcsolatot, az nincs.

El is megyek attól még.. Régebben heti szinten mentünk, és volt hogy 2-3 fiúval. Most már nincs ilyen, mert ezt még meg is érteném, hogy féltékeny.

2014. jún. 16. 00:51
 5/24 anonim ***** válasza:
4 honap ez nem sok, es szerintem ez csak durvulni fog es atmegy minden aprosag nagy feltekenysegi rohamma. Szerintem hagyd ott, sokkal jobban jarsz ha a barataidat valasztod. Most amugy sem kell te lekosd magad senkihez. Ha nem erti meg, akkor igy jart.
2014. jún. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Értesd meg vele, hogy ő a fontos neked fiú szempontból és nem fogod megcsalni, de magad és a barátaid is fontosak ami pedig azt jelenti, hogy el szeretnél menni velük nyáron szórakozni/nyaralni.

Ha a barátod nem érti meg akkor azt én nem tudnám megérteni igazán mert az, hogy együtt vagytok nem egyenlő egy birtoklással.

Menjen ő is a barátaival, menj te is és szuper nyaratok lesz, ha pedig visszaérkezel újra érezheted a "tiniszerelem" érzést amikor a nyakába ugrasz. :) (Ez pl. tök jó az ilyen külön nyaralásokban szerintem.)


Ne érezd rosszul magad miatta ha előtte érezteti veled, ha pedig mindennap reggel és este is mindenképp írsz neki vagy hívod, bármi ilyesmi akkor tudni fogja hogy gondolsz rá és utána nem fog ezzel szapulni..remélhetőleg.:)

2014. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ráadásul anya is úgy áll a dologhoz, ha megyek valakikkel, megkérdezi, hogy a barátom is jön-e. Ha mondom hogy nem, kivan akadva, hogy én miért járkálok másokkal, meg hogy nem elég jó a barátom, vagy miért megyek el mással..
2014. jún. 16. 00:58
 8/24 A kérdező kommentje:
Ja és ezek a hétvégi kimozdulások akkor vannak, amikor a barátom hazautazik, tehát nem tőle veszem ez az időt sem.
2014. jún. 16. 00:59
 9/24 anonim ***** válasza:
ne haragudj a kérdésért, hány barátod volt eddig?
2014. jún. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ő az első :) Ezért sem értem.. Mindig is azt az elvet követtem, hogy engem meg kell érdemelni, és ezt ő is tudja. Nem adtam, és nem adom magam csak úgy oda valakinek.
2014. jún. 16. 01:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!