Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan dolgoznatok fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan dolgoznatok fel, hogy az esetek sok év utan kidobott titeket egy kulfoldi netes lányért?

Figyelt kérdés

2napja meg engem szeretett, aztan megismerkedett chatrouletten egy kulfoldi lánnyal, aki 1500kmre lakik. Belezugott 2nap alatt, engem ki is hevert, es azon gondolkozik,hogy kikoltozik hozza,majd ott vállal munkat, más nem érdekli csak,hogy vele lehessen.. Azt mondta,hogy benne megtalálta az igazit, mert teljesen olyan, mint sajat maga, a kinézete csak hab a tortán ,kb az idealja. Ot nem akarja elengedni, ugy,mint engem. At akarja azt, amit velem elt at a kapcsolatunk kezdetekor, velem mar nem tudja,mert engem mar megismert...

mi a véleményetek?

mar sirtak egymas miatt,hogy messze vannak..tiszta filmbe illő dolgokat mesélt nekem, alig akarom elhinni. Csak képen látta, a hangját sem hallotta meg, sem webkamera.durva,hogy ilyen sok év elszáll 2nap alatt..nem bírom elhinni.


2014. jún. 16. 09:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Exetek,bocs.
2014. jún. 16. 09:06
 2/7 anonim válasza:
Felejtsd,el,gondolj bele mennyit ért ez a kapcsolat! Inkább örülj,hogy vége,ne foglalkozz vele,járj el bulizni,társaságba,túl leszel majd rajta.
2014. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
együtt jártatok?
2014. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

meg tudom érteni, engem is elhagytak, bár nem netes lány miatt. de mai napig nem hiszem el.

de a történet ugyanez, egyik napról a másikra. :(

2014. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem egyertemuen leirtam,hogy jártunk..kozel 6evig, most lett volna a 6. Elvileg a legjobb baratom akar maradni, mert 6evet nem felejt el.
2014. jún. 16. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet beleszeretni egy emberbe akit még a büdös életbe nem láttam élőben? Nincsenek vele élményeim, csak beszélgetünk egy virtuális téren, láttam róla képeket, és ennyi. Kamaszkoromban, én is azt hittem az ilyenre, hogy szerelem. Köze nincs hozzá. Én nem hiszek már ebben, sem a távkapcsolatban, sem a hirtelen jött szerelemben. Nem részletezném mért tartom hiteltelennek, pedig érzelmes ember vagyok. Itt nem a másik lány az ok, hogy elhagyott, az szimpla gyógyulási sebtapasz és függőség és menekülés, alapjába véve a kapcsolatotokkal lehetett valami probléma, vagy kihűlt részéről a dolog.
2014. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez durva...nagyon sajnálom :( Ez a pasi nem érdemel meg téged! A helyedben szóba se állnék vele...egyszerűen hagyd el és kész...Nagyon remélem, hogy az a csaj kamu, és csalódni fog benne...és rá jön majd, hogy te kellesz neki....de akkor vissza ne fogadd....ez nagyon szánalmas a pasi részerol....járj társaságba, kapcsolodj ki, legyél a barátaiddal és megfogod találni azt a férfit aki hozzád való! Fel a fejjel! :)
2014. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!