Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a szexről tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a szexről tud velem beszélni a barátom?

Figyelt kérdés
Én már próbáltam mást is felhozni, de sikertelenül. Pedig ő már idősebb is nálam. Egyszer már szakítottunk is, de nem tudtunk egymás nélkül létezni. Tipp?

2014. jún. 16. 11:53
1 2
 1/18 anonim válasza:
Drágám, leakar veled feküdni, ennyi a nagy titok.
2014. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Már lefeküdtünk.
2014. jún. 16. 12:02
 3/18 anonim ***** válasza:
Pl. miket mond? Hány évesek vagytok?
2014. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én 20, ő meg majdnem 30.
2014. jún. 16. 12:13
 5/18 anonim ***** válasza:

mert erre (és ennyire-) tart, aranyvirágszál.

ideje felébredni

2014. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De bunkó vagy és nem vagyok az aranyvirágszálad sem!
2014. jún. 16. 12:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg köztetek a közös téma, akkor valószínűleg nem illetek egymáshoz. Ha jó köztetek a szex, akkor csak úgy gondolj erre a kapcsolatra, hogy jó a szex, és ennyi, de ha jön az életedbe egy olyan srác, akivel megtalálod a közös hangot, a témákat, akkor az lesz az igazi! És akkor tudj váltani!
2014. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
:(
2014. jún. 16. 12:41
 9/18 anonim ***** válasza:
Sztem csak arra kellesz neki
2014. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én jártam egyszer egy olyan sráccal, ahol az illető csak a sportról, a labdarúgásról beszélt, én meg egyáltalán nem vonzódtam semmilyen sporthoz. A kapcsolatunkat én szakítottam meg, pontosan emiatt. Soha nem bántam meg. Mert megtaláltam az igazit. Ő sokáig durcás volt emiatt rám, de hát nekem volt fontos, hogy tényleg az igazit találjam meg, ne valami másodrendű pár legyen egy közös kapcsolatban.
2014. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!