Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vettetek már észre olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettetek már észre olyat "magatokon" hogy csak bizonyos embereknek jöttök be?

Figyelt kérdés

pl csak vekonyaknak, vagy teltebbeknek, göndör hajuaknak, ...


Fiú vagyok szóval én speciel természetesen lányokról beszélek :)

És nagy átlagot nézve


2014. jún. 16. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A senki az jó válasz?:DDDDD
2014. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Külsőre nagyon változó volt, talán egy nagy átlag belső tulajdonság volt: a hazudozás. Na, őket mindig kifogom, a francba.
2014. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én általában az alacsony (max 175 cm) srácoknak jövök be.

Meg általában a szemét barmoknak, akik csak leakarnak fektetni...


21/L

2014. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ramcsiii ***** válasza:
Én lány vagyok..Ha érdeklődnek a fiúk utánam,hála az égnek nagyon jól néznek ki..Csak ott a bökkenő,kapcsolatban vagyok,és aztán meg utálom magam,mikor vissza kell utasitani :/
2014. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2-es: bebizonyítasam az ellenkezőjét, hogy vannak rendes pasik? ;)
2014. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lány vagyok.

1. Szinte minden alkalommal velem egymagasaknak jöttem be, nem nagyon örülök neki, ha 3-4-5 cm-rel magasabb az már jó lenne.

2. Nem voltak figyelmesek, nem foglalkoztak a véleményemmel. Nem lehetett szavam, ez bennük közös volt általában.

2014. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hááát én általában azoknak jövök be, akik nekem nem jönnek be, de ez az élet rendje... :-)


Egyszer volt egy aki nekem bejött és egy néhány évig tökéletesen el tudta velem hitetni (hazudni), hogy én is bejövök neki, állítólag eltávolodott, nade ez az élet rendje... :-)

2014. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak nálam 7-8 évvel idősebb perverzeknek.
2014. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Áh, szóval ez tényleg működik :)

Belső tulajdonságra nem tudnék mit írni, kulsore meg általában a teltebb lányoknak jövök be, pedig én egyáltalán nem vagyok túlsúlyos, lassan lassan inkább sportos


De egyébként meg a "senkinek" rám is igaz

2014. jún. 16. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:
nőként én ezt belső tulajdonságoknál vettem észre, hogy hasonló srácok jönnek oda hozzám
2014. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!