Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buta lányként hogyan szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta lányként hogyan szerezzek értelmes pasit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy észlény, de legalább ezt tudom magamról. Viszont így csak hozzám hasonlóan elég gyenge szellemi képességekkel rendelkező pasik akarnak tőlem valamit, az intelligensebbeknek max szexre kellenék, barátnőnek már nem lennék jó. Sajnos egy dolog, hogy én ilyen vagyok, elfogadom magam, de egy hozzám hasonló nem túl eszes ember mellett nem érzem jél magam. Olyan valakire van szükségem, akire felnézhetek, elmagyaráz nekem valamit, ha nem értek, segít a számomra bonyolult döntések meghozatalában..

Légyszi ne azt mondjátok, hogy akkor tanuljak, képezzem magam, mert az má megvolt, illetve folyamatban van. Ezektől plusz agyi kapacitás és alapvető intelligencia nem ragad rám. Bár szorgalmas vagyok, valóban okos soha nem leszek.

Szerintetek van esélyem ilyan intelligens (lehetőleg emellett tanult) pasit találnom? A külső (hacsak nem extrémül taszító a számomra) másodlagos. A férfiak agyához vonzódom.

19/l


2014. jún. 16. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Már kapásból okosabb vagy azoknál akik nem tudják magukról hogy buták. :)
2014. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként meg ez a hely tele van okos pasikkal, lásd a későbbi hozzászólásokban... ;-)
2014. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
és te mit értesz buta alatt? mint egy lecsúszott drogos?
2014. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Miért lennél te buta? :D
2014. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Aki tudja, hogy mit nem tud, az sokkal nagyobb tudás birtokában van, mint aki ezt nem látja be.


Egyébként így elsőre normálisan írsz, ismered az írásjeleket, kerek-egész mondatokat írsz. Az intelligencia valahol itt kezdődik (nyilván nem csak ennyiből áll).


Ne parázz szerintem, biztosan találsz majd neked megfelelő fiút. :) Ha meg van kedved beszélgetni, akkor írj bátran!

21/F

2014. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem tök intelligens vagy a szöveged alapján, ne gondold magadról, hogy nem :)
2014. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolnám hogy olyan buta lennél mint állítod, mert egy igazán buta ember nem vágyik nála okosabb emberek társaságára. Csak lehet hogy szerteágazóbb a gondolkodásod vagy nem tudsz egy dologra koncentrálni és ebből kifolyólag gyakran hibázol.
2014. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

Engem nem zavarna ha nem Nobel díjas, legyen megfogó a személyisége, csinos külsőre. A többi majd kialakul :)

25/F mérnök

2014. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Persze, hogy lehetséges ilyen pasit találnod magadnak. A férfiak jobban ki vannak bukva az olyan nőktől akik próbálnak úgy tenni mintha észlények lennének és megmagyarázni mindennek a miértjét, mikor a műkörmösük számánál meg a ruhák márkáin kívül nem sok minden marad meg a kicsi fejükben.

Nincsen azzal semmi baj hogyha kicsit butább vagy, a pasik szeretik azt érezni, hogy okosabbak, erősebbek stb.. nálad tehát szeretik, hogy szükséged van rájuk.

De hogyha van valaki konkrétan aki tetszik akkor teljesen nyíltan elkezdhetnél vele arról beszélgetni, hogy segítsen neked valamiben amit nem értesz vagy magyarázzon el valamit. Az ilyen apró kérdések, hogyha nem mindennap / állandó mértékkel zúdulnak rá akkor egy kis flörtnek is teret adhatnak szerintem.

2014. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligenciának semmi köze a szellemi képességekhez, a lexikális tudáshoz, vagy az okossághoz. A történelemben is számtalan olyan emberrel találkozhatunk, akik az iskolában bukdácsoltak, viszont az életben nagyot alkottak. Például Einstein. Az iskolától nem leszel intelligensebb. Sőt, talán még el is butulsz tőle, mert csak a gondolatok elismétlésére tanítanak meg, gondolkodni nem.


Egyébként az a mondatrész, hogy az "intelligensebbeknek max szexre kellenék" egy ellentmondás.

2014. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!