Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen tönkre ment a évfordu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tönkre ment a évforduló mivel lehetne jobbá tenni?

Figyelt kérdés

A lényeg a mai nap volt évforduló és kicsit rosszra sikeredet mivel barátom betervezte a egész napot de nem sikerült valami jól :S

Sétát tervezet közös fagyiást és sütigetést utána meg egy utat aggtelekre a kedvenc helyemre ahol szintén fagyizni akart de a egész tönkre ment mert a szülők miatt csak délután szabadultam :/ teljesen tönkre ment miatta a év fordulós nap amit barátom meg szervezett tit mit tenétek mivel honátok rendbe? :S fontos mert barátom msot pocsékul van :S

17/L



2014. jún. 16. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

még csak 5 óra van, sok mindent lehet még csinálni

ne úgy nézzétek hogy ez most tönkrement, csak érezzétek jól magatokat

2014. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Logikus,hogy resetelni kell a napot..esetleg hnap,ugyan ezt dettóra!
2014. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jó lenne csak szülőkkel nehé megbeszélni mert két külön városban vagyunk :/

engem hazahoztak őt meg kiteték hazafele jövet úgy hogy azt hazudták neki hogy sietni kell nekik valahova és most még azt sem tudja hogy azt is csak hazudták sztem nem akarják hogy jó napom legyen :S

2014. jún. 16. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Szüleid utálják a barátod! Nem te tetted tönkre ezt a napot hanem ők, ráadásul szándékosan!
2014. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Régebben a elején sokat aludtunk eggyüt most már azt sem hadják pedig ma még azon is gondolkodtam oda a dom neki a 1 ső évfordulóra a szüzességem :S

Mivel estére még sátrani akart :S

2014. jún. 16. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!