Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok a srácnak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a srácnak és visszautasítanátok?

Figyelt kérdés
Egy srác akivel levelezünk (elvileg udvarol, de inkább csak magát fényezi), a volt kapcsolatáról áradozik, hogy egy csoda volt, mindenki rájuk irigykedett… Csakhogy én tudom, hogy milyen bunkó volt a lánnyal, alig várta, hogy megszabaduljon tőle. Mikor szakított vele, rögtön aznap írt nekem. Ez is eléggé kiábrándító a srácban. Ő viszont állandóan magát fényezi... Elmondjam, hogy mit tudok róla, és hogy tudom, hogy hazudik sok mindenben? Vagy tegyek úgy mintha semmit sem tudnék róla?

2014. jún. 16. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hazudgáljatok.egymásnak
2014. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fő kérdés, hogy MIÉRT érzel késztetést arra, hogy ilyen alakkal rendszeresen kommunikálj?
2014. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem érzek késztetést, egyszerűen csak válaszolok valamit ha ír. Csak kíváncsi vagyok rá, hogy tényleg olyan bunkó és hazug-e, amilyennek látszik abból amit már tudok róla. Talán abban reménykedem, hogy kiderül mégsem olyan rossz ember...
2014. jún. 16. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember hívják p*csnek...Mondd meg neki, hogy tudsz róla mindent mert ha ezt senki nem teszi meg akkor egyre nagyobb lesz a pofája.
2014. jún. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy hazudik. Eszem ágában sincs védeni (személy szerint az ilyenek úgy hiányoznak nekem mint a lepra). Szóval, lehet, hogy az ő kicsi fejecskéjében az a kapcsolat anno tényleg szépnek tűnt.

A férfi egó elég fura valami, képes torzítani a valóságot, hogy megvédje önmagát (pl: mindenáron egy verzióhoz ragaszkodik akkor is ha teszem azt fényképes bizonyíték is szól ellene, vagy másik klasszik mikor egy pár szétmegy és a pasi nem tudja megemészteni, hogy őt elhagyhatták mert nem volt elég jó....nyilván van a csajnak valakije, olyan hogy egyszerűen elmenjen nincs és nem is lehet ).

Nem a férfiakat akarom szidni, általánosságban még mindig normálisabbnak tartom őket a nőknél (azokkal is van baj bőven csak ott szerintem zömmel más jellegűek a problémák) szóval amire ki akartam lyukadni, hogy ő valószínűleg nem így gondolja és vagy igaznak éli meg amit mond vagy tudja, hogy nem teljesen úgy volt és színez egy kicsit. Az viszont hogy folyton fényezi magát rossz jel, lelkileg nem 100%-as a pasi, én "futnék" a helyedben kérdező. Lehet, hogyha a képébe vágod, hogy hazudik, teljesen értetlenül fog állni és őszintén nem érteni miről beszélsz.

2014. júl. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!