Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha a pasi más csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha a pasi más csajokat nézeget, gond?

Figyelt kérdés
Adott a kérdés, kicsit féltékeny vagyok bevallom. Csak olyan rossz érzés, amikor nálam sokkal szexibb csajokat néz, kicsit illúzióromboló számomra. 4 éve vagyunk együtt, mondja én vagyok az igazi számára. Azonban felvetette, igen bírná ha nagyobb melleim lennének :D ti csajok mit szóltok ehhez? vagy pasik? :)

2014. jún. 16. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó hogy kiakadnék. Én mindig azt kértem a páromtól hogy csak ne olyan feltűnően nézze mikor én is ott vagyok, mert az számomra megalázó. Felőlem nézegethet más nőket, csak ne essen közbe a homokba a szeme, ahogy bámulja. :D
2014. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak nézegeti, az nem gond :)

Az viszont rosszul esne, ha valamit meg akarna rajtam változtatni, pl. nagyobb mellek. Szerencsére még nem volt ilyen, szerettek úgy, ahogy vagyok.

2014. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ő férfi ezért élete végéig nézegetni fogja a csajokat.

Tudod nekünk nagyon fontos a látvány és ha egy lány szép naná, hogy megbámuljuk ez teljesen normális semmi pánik :)


Amíg csak nézeget nem kell izgulnod. Te sem fogsz le mondani a csini ruhákról sminkről csak mert van valakid nem de bár?

2014. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs baj, de hogy kritizál azzal igen.
2014. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja te vagy az igazi a számára, akkor meg mit idegeskedsz?
2014. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy férfi megnézi az étlapot, nem következik az, hogy rendelni is fog.


Amúgy az, hogy kijelentette, hogy "bírná ha nagyobb melleid lennének" jó is meg rossz is.

Azért rossz mert neked ezzel fájdalmat okoz(én sem nagyon örülnék ha azt mondánk, hogy bírnám ha nagyobb lenne a férfiasságod)

Viszont jó is mert őszinte veled, valószínüleg több mindent megoszt/megbeszél veled mint mással. Ettől csak erősebb lesz a kapcsolatotok.

2014. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ameddig nézegeti őket nincs gond.


Melyik pasi nem bírná ha nagyobb melle lenne a barátnőjének? Ezen ne izgulj. Hangsúlyozd jobban azt a tulajdonságod, amiről tudod nagyon bejön neki. Vagyis be kell vetni néha azt az ún. női csábítást akkor is ha már együtt vagytok, nem csak addig ameddig meg nem kapod. :)

2014. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!