Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy szeretném ha megváltozna?

Figyelt kérdés
Lehet nem tűnik nagy problémának, de szeretném ha kicsit másképp öltözködne, esetleg egy új frizura. Kisebb dolgokra gondolok. Szerintetek ezt, hogy közölhetném vele?

2014. jún. 16. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd el vásárolni, vegyél neki 1-2 ruhát, hátha kedvet kap hozzá
2014. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézegess vele olyan kirakatokat, újságban , neten s rámutathatsz hogy ez milyen jó haj v ruha biztos neked is jól állna, aztán menj el vele és próbáljátok ki neki :)
2014. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hááát, miért ennyire... furcsa a csajszi haja? Nagyon finom legyél ám vele.
2014. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy szeretné ezt ő is, csak nincs pénze. És ha esetleg erre utalsz, akkor lehet bántja majd őt a dolog.

Pl nekem a szüleim nem tudtak kontaklencsét venni mert nem volt rá pénzük, vagy divatos ruhákat mert nagyon drága stb.

Szemüveges voltam, és egyszerű ruhákban jártam.

A barátom úgy ismert meg, hogy egyszerű ruhákban járok, szemüveges vagyok elfogadott olyannak amilyen vagyok. Azóta eltelt 3 év, lett állásom megtudtam magamnak venni a kontaklencsét nincs szemüvegem, csak otthon hordom, vettem magamnak divatos nyári egyberuhákat, rövid farmernadrágokat stb. Igy is és úgy is szeret, bármi van rajtam, vagy bárhogy van a hajam. Mondjuk a hajam hosszú hullámos és barna. Se nem festem, se nem egyenesítem, és ez neki így tetszik.

Kérdezem én, miért szeretnéd megváltoztatni a barátnődet, ha így jöttél vele össze? És így fogadod őt el? Előtte mielőtt változtatnál rajta kérdezd meg őt is, hogy ő jól érzi-e magát így a bőrében ahogy van?

Nem értelek, hogy miért kéne megváltoztatni őt..., ha így szeretted meg? Vagy mielőtt összejöttetek is gondoltál arra, hogy megváltoztasd?

L/20

2014. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából így is szeretem. Csak nem tudom, mások leszólják őt a fent felsoroltak miatt és nem szeretném, hogy a hátamögött ezeket hallani, mert úgy érzém ha akarná oda tudná magát tenni. De szerintem ő ezt leszarja vagy belül lehet bántja, de az számomra nem derült ki egyértelműen.
2014. jún. 16. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Szóval téged zavar, h bármit is susmusolnak a szerelmedről és cikinek érzed. Mondd ki nyugodtan, ez egy anonim oldal. De ha te nem tudod így elfogadni és letojni mások véleményét akkor lehet, hogy el kéne gondolkodnod egy két dolgon.
2014. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el, vagy ha nem tetszik úgy ahogy van, keress mást... Bár ha folyton másoknak akarsz megfelelni, vagy azt akarod hogy a barátnőd másoknak feleljen meg..az rég rossz. Valamibe az ilyenek úgyis mindig bele fognak kötni...Mit érdekel mások véleménye? Az a lényeg hogy te mit gondolsz róla. Ha nem tetszik, nem kötelező vele lenni.
2014. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!