Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondják, hogy "első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondják, hogy "első szerelem", akkor eme kifejezés hallatára ti mire gondoltok? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az első párkapcsolat? Az első viszonzott szerelem? Az első (akár nem viszonzott) komoly vonzódás?


Én elsős koromban szerelmet éreztem egy fiú iránt. Aztán 7.-8. osztályos koromban nagyon nagy szerelmet éreztem egy másik fiú iránt. Utána 1,5 évig hihetetlenül szerelmes voltam egy srácba. Utána pedig volt egy 2 hónapos kapcsolatom, igaz, abban nem voltam túl szerelmes, ezért is szakítottam.


Most akkor mi az "első szerelem"?


2014. jún. 16. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Neked egyik sem, gőzöd sincs róla mi a szerelem.


Egébként nekem a kib*szott nagy pofáraesés jut róla az eszembe:D

2014. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ZTudom mi az a szerelem, ne itt oltogass nagy unalmadban, ha semmit se tudsz az életemről.
2014. jún. 16. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:
A "pofára esés" kifejezés jut eszembe róla.
2014. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És 3 éves voltam mikor szerelmes lettem. És 4 éven átt szerettem. Mindenhova követtem, folyton vele játszottam stb. Utána elköltöztek. Emlékszem sirtam is :D


L

2014. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6 évesen nagyon szerelmes voltál, 12 évesen szintén. De szerinted te tudod mi a szerelem? Komolyan? És ez nem oltogatás hanem tény. Ha nem titok hány éves vagy most?
2014. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
amikor először bókoltam egy fiúnak.
2014. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy ember szerintem nem egyszer lehet szerelmes...

Egyébként meg 1-szer voltam IGAZÁN nagyon szerelmes, de a többi is az volt, csak ez az egy volt a legnagyobb.

2014. jún. 16. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Maga a pokol, soha többet.
2014. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kétszer voltam egyszer 8 évesen ami 4 évig tartott aztán jött a következő villámcsapás 12 évesen ami had ne mondjam meddig tartott 6-7 évig. Kegyetlenség!


Most 26 vagyok.

2014. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!