Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi játszódhat le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi játszódhat le a fejében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az hogy a párommal fél éve vagyunk együtt. Ő 25 én 21 éves vagyok. Egész jól elvagyunk,azt a kis apróságot nem említve hogy nem szexelünk... minden mást csinálunk,de a szexet nem sikerül összehozni. Próbálkoztam mindennel (szexi fehérnemű,bor,pezsgő,vacsora stb...) de semmi. Úgy 2 hónapja rákérdeztem hogy mi a probléma,amire azt a választ kaptam hogy "szeretné ha nem csak a szex miatt kötődnék hozzá". A helyzet azóta is változatlan. Állítása szerint még soha nem volt egy éjszakás kapcsolata,amit a környezete mind alátámasztott és igazából én sem tudom róla elképzelni tehát a félrelépést mint okot kizárnám.Valamint azt is elmondta hogy 3 hónapnál hosszabb kapcsolata nem volt.( Nem szűz)

Ti mit tennétek a helyemben? Normális ez egy férfinál ennyi idősen?

Segítsetek légyszives!


2014. jún. 16. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már fél éve vagytok együtt és egy szexi fehérneműtől nem indul be ott valami baj lehet. Ez szerintem nem oké.
2014. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Beindulni beindul csak amikor ARRA kerülne sor meghátrál,jönnek a kifogások.
2014. jún. 16. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a szex miatt kötődés.

Amúgy ha 10/10 es egy pár szexuális élete amiatt is kötődsz hozzá.

Várj még belefér az egy év de utána tipli, ezt komolyan mondom. 1 voltam

2014. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha fordítva lenne még érteném de így?

Fél éve pfffff érdekes Beszéld meg vele egy kapcsolatban fontos a szex az is kell ahhoz h megismerjétek egymást és a kötődéshez is fontos. Magyarázd el neki h neked igényed van erre is és vele akarod nem mással. Ha máshogy nem megy teperd le csábítsd be az ágyba ha így sem megy passz akkor fából van vagy nem tudom. 34/F

2014. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Az is lehet, h van valami problémája. Merevedéssel a péniszével vagy ilyesmi beszélgessetek, légy kellően megértő és akkor gond nem lehet...
2014. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék a helyedben,hogy tuti valami problémája van (merevedési zavarok,korai magömlés). Mert így még talán meg is érteném,hogy emiatt nem mer belekezdeni semmibe. Szerintem kérdezz rá. Mégpedig azért,mert ez hülyeség,hogy a szex miatt kötődnél hozzá,meg gondolom te igényelnéd is a dolgot és ez akkor sem normális. Hacsak nincs valamilyen idióta fogadalma vagy aszexuális. Arról meg jó,ha tud az ember.
2014. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van :S Jelenleg az önbizalmam a béka feneke alatt van.. az előző kapcsolataimban nem volt panasz, ezért nem értem hogy mi lehet a baj és mi a megoldás.
2014. jún. 16. 20:46
 8/8 A kérdező kommentje:

A merevedésre nincs panaszom,a magömlés nos... igazából mikor hogy "sikerül".

Ha ilyen volt akkor mondtam neki hogy semmi probléma.Viszont vártam volna a folytatást,a szükséges pihenő után,ezért önző vagyok ?

Ezt a félelmet meg lehet valahogy szüntetni?

2014. jún. 16. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!