Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak hozzá?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy csaj haverja, akivel pár hete nézeteltérésem volt és eléggé összevesztünk... Mivel egy baráti körben vagyunk a csajjal, ezért ha valami esemény, buli van, akkor elkerülhetetlen, h ne találkozzunk. Múlthéten is összejött a banda egy szabadtéri rendezvényre. Én a csajt nagy ívben elkerültem, úgy tettem mintha ott sem lenne, h még véletlenül se legyen balhé, de ő ha tehette, akkor beszólogatott, célozgatott, flegmán viselkedett szóval próbált engem kiutálni. A bandában én vagyok a "friss hús", mivel a barátom által ismertem meg őket és tisztában van vele, h nagyobb az "esélye", mivel őt már évek óta ismerik a környéken, engem meg csak pár hónapja... Pár hét múlva ismét lesz egy ilyen kis party, ahol a csaj megint csak ott lesz és fogadni merek, h nem fog leállni.. Hiába teszek úgy mintha nem hallanám meg a sértegetéseit, nem segít. Mit tudok tenni ilyen esetben?! 22/L
2014. jún. 16. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélj erről a barátoddal. Ha olyan, akkor beszél vele, vagy kibékít titeket, szóval tesz valamit. Ha hülye köcsög, akkor meg le se szarja, vagy megutál.
2014. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele,de a csaj hajthatatlan... :) Ő sem tudja magát jól érezni, h látja, h a csaj utálkodik velem..
2014. jún. 16. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a csajjal kéne megbeszélned, h ez senkinek sem jó... min szólalkoztatok össze? mert attól függne a tanácsom
2014. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Naif_Hazazi ***** válasza:
ne hagyd magad, flegmázz te is legyél bunko. csak ne te kezd, de védd meg magad. igy ö lesz a bunko te pedig nemfogd magad hagyni
2014. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Privátba küldöm :)
2014. jún. 16. 21:22
 6/6 A kérdező kommentje:
4! Gondoltam erre is de aztán eszembe jutott, h mi van ha csak olaj a tűzre és ez a célja, h kiborítson? :)
2014. jún. 16. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!