Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet boldog egy átlagos lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet boldog egy átlagos lány mellett?

Figyelt kérdés
Barátom előző nagy szerelme egy gyönyörű, értlemes, kedves, barátságos, minden téren "hibátlan" nő volt, akivel nem jött össze a kapcsolata, pedig kitartóan udvarolt, a lány hitegette, hogy talán egyszer lehet valami köztük. Barátom pár év után kicsit megfáradt, ekkor jöttem én, én azonnal beleszerettem és ő is. De a lány sem tűnt el teljesen a színről, még mindig ugyanaz a kedvesség és kis flört, minden a régi. Engem ez természetesen zavart így nem beszélnek egy ideje. Őszintén szólva nem tudom h ez meddig tartható így, kell-e félnem a jövőtől, és a legfőbb kérdés: Ki választ úgy párt magának hogy egyre lejjebb teszi a lécet? Folyton arra gondolok, hogy csak feladta a harcot, belefáradt, de a szíve mélyén örökké vágyni fog az elérhetetlen szépségre, aki soha nem okozott neki fájdalmat, gyakorlatilag csakis kedves emlékek fűzik hozzá. Olyan jó lett volna ha különlegesnek érezhetem magam, én az exemet azért hagytam ott mert JOBB-ra vágytam és sikerült is.. De el nem tudom képzelni valaki miért csinálná fordítva, azzal, hogy vki egyszerűbbet, átlagosat választ. Ez nem valami felemelő... Még nem láttam példát hogy egy ilyen kapcsolat mint a mienk jól süljön el, vagy van rá példa?

2014. jún. 16. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Az, aki megérti, hogy a külső nem minden.

A leírtak alapján Veled jobban jár a srác. Sok boldogságot, és ne aggódj a csaj miatt! :)

2014. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a gólt nem kell megmagyarázni. Lehet, hogy melletted jobban érzi magát, mint bárki más mellet. Majd az idő eldönti.
2014. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

ha annyira szereted mint amennyire aggódsz most, akkor nem lesz gond :) ajánlok egy könyvet, ami segíthet: Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

ezt mindenkinek ismernie kéne szerintem mivel a benne rejlő tudás a boldogság kulcsa :) remélem elolvasod és sikerül boldognak lennetek, sok sikert és sok boldogságot :)

2014. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenki különleges :) Csak mindenki másképp. Ez a srác meglátta benned a különlegest. Ne becsüld le magad, lehetsz te 1000szer jobb annál a "hibátlannál"!! ;)
2014. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És mi lenne szerintetek a helyes reakció, ha a lány szépen finoman elkezdené felvenni vele a kapcsolatot, ilyen olyan ürüggyel, mert mondjuk most jött csak rá, hogy milyen lehetőséget szalasztott el (barátomat)
2014. jún. 16. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Ki kell kaparni a szemét!!! :D

Ha a srác tényleg szeret, nem hiszem, hogy otthogyna. lehet hogy addigra rájön, hogy sokkal többje van azóta ;)

2014. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
add meg a barátod számát és majd elmagyarázom neki a dolgokat :)
2014. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő volt az álmai nője de te jobb vagy álmai nőjénél mert te valós vagy!
2014. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem lehetett jó,elvégre nem maradt vele.Veled kompenzálja azt ami az exből hiányzott.
2014. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!