Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem itt egy sráccal, mert nagyon megsajnáltam, hogy magányos és még sosem volt barátnője. Azt mondta magáról, hogy ronda, kiderült, hogy nem is az, viszont nagyon szemét velem. Úgy beszél, mint egy ronggyal, pedig az elején olyan félénk volt. 2 hónapja vagyunk együtt és már nem bírom. Még nem feküdtem le vele, mert egyrészt nem volt rá alkalom, másrészt úgy érzem őt csak is ez érdekli, mert csak akkor kedves, ha olyan a szitu.
2014. jún. 16. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ki rúgni azonnal!
2014. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

már régen ott hagytam volna, nem is értem, hogy miért vagy még vele

normális vagy, az ilyennel már rég szakítottam volna

frusztrált kis szaros lehet még

2014. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt jöttél össze valakivel? :D:D Ezt feljegyzem.
2014. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hogy ha meg akar tartani téged, akkor változtasson a viselkedésén. Normális ember szerintem sose mond semmilyen csúnya dolgot olyanra, akit igazán szeret vagy szeretett, akármit tett, megtartja magának.
2014. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeretné elveszíteni, ha igaz az állítása. Ha úgy beszél veled mint a ronggyal akkor miért vagy vele?? Nem tisztel akkor ne legyél vele.
2014. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lapátra vele!!!!
2014. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem érdemli meg hogy szarozz vele..-.-"
2014. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem írókhoz, szakíts vele, jobbat érdemelsz
2014. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!