Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ti kapcsolatban vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti kapcsolatban vagytok, szoktatok azzal foglalkozni, tetszetek e valakinek?

Figyelt kérdés

Ha észreveszitek hogy valakinek felkeltettétek az érdeklődését mondjuk egy baráti körben, szoktatok vele foglalkozni, vagy teljesen hidegen hagy?


Kort és nemet is légyszi.


Köszi :)


2014. jún. 16. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, mondjuk ha érdeklődik nem hajtom el, csak megmondom neki a szituációt, mielőtt még kitalálna valamit.

18/f

2014. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolatban vagyok és látom, hogy tetszek valakinek az csupán egy jelzés, hogy még mindig jól nézek ki. Ennyi..

16/l

2014. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem konkrét embernek, de én szeretek mindenhol úgy megjelenni, hogy mindenki azt lássa rajtam, hogy csinos vagyok és adok a külsőmre, ápolt vagyok.

22/L

2014. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fényember ***** válasza:

Azért vagyok vele mert szeretem (csak őt)..ergo nem foglalkozok olyanokkal akiknek valószínűleg nem az a céljuk hogy nagy haverok legyünk :D

15/L

2014. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

örülök a pozitív visszajelzésnek, de amúgy nem érdekel

17/l

2014. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem, facéron sem. 25/f
2014. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem izgat a dolog különösebben, csak örülök annak, hogyha más is szépnek/csinosnak lát. 16/L
2014. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogyne! Nálam hiúbb ember nincs még egy, az biztos. Had lássa a párom hogy akarnak a nők, legalább megmarad a versenyszellem, és nem hízik el / lesz lapos a kapcsolat.


27/f

2014. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó ha lapos a kapcsolat az kettőtökön múlik nem csak rajta.

És mi ez a versenyszellem szarság? Ha az én hapsim ilyen lenne páros lábbal rúgnám ki, hogy mit képzel magáról? ha kicsit elhíznék már menne is ku.rvázni? Hát dugja fel a jóédesanyjának azt. Én úgy gondolom, hogy ha egy párkapcsolat normális, akkor nem kell versengeni, hogy meg is maradjon maga a párkapcsolat....

Hálistennek gyorsan fel szoktam ismerni az ilyen embereket és messzire elkerülöm...

2014. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!