Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patricii kérdése:

15 éves vagyok, szerintetek járhatok egy egyetemistával?

Figyelt kérdés
Ő 22 éves. Anyukám nagyon ellene van a dolognak, mert tudja h neki más kell, nem az ami nekem. Mit tanácsoltok? A fiú 22 éves, komoly és ügyes, csupa jó hir rola.

2014. jún. 16. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"A fiú 22 éves, komoly és ügyes, csupa jó hir rola."

Ahhha...hát nem tudom, elég hihetetlen hogy ennek ellenére nem talál valakit a korosztályából

2014. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

No, nein et non. Imho

Ha értelmes lenne, nem kezdene 15 éves lánnyal. Egyszerűen két külön világ. :S

2014. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem járhatsz, de azért nem árt ha tudod, hogy ő nem biztos, hogy komolyan gondolja. De láttam már ennek az ellenkezőjét is. Szerintem ez hamar ki fog derülni. :) 19/F
2014. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolja na, mert mondta h mondjam el anyámnak s beszélni is akart vele.
2014. jún. 16. 23:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Nem azt mondom, hogy generációs szakadék van köztetek, meg idősebb korban az sem igazán probléma, de egyáltalán nem biztos, hogy ugyanolyan távra terveztek kapcsolatot. Emellett más a baráti körötök, nem valószínű, hogy jól tudnád magad érezni abban a társaságban. Tulajdonképpen a srác előtt is értetlenkedve állnék, ha bemutatna téged mint barátnőt. Az egyetlen pozitívum egy 15 évesben, hogy esetleg nem volt még senkije, ezért nagyon naiv, bármit el lehet hitetni vele, és nem fog kikelni magából, ha probléma adódik, mivel nem tudja, hogy működik egy kapcsolat.
2014. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Grielean ***** válasza:

Járhatsz persze, de sajnos gyakoribb az a tapasztalat, hogy nem működik egy ilyen kapcsolat, egyrészt az ilyen korban még komolynak számító korkülönbség miatt, másrészt mert ritka az a srác, aki ilyen helyzetben tényleg komoly kapcsolatot akar. Mindenesetre láttam már ellenpéldát is, amikor boldog kapcsolat lett a vége, szóval ki tudja?

A legjobb tanács amit adhatok, hogy mindent csak szépen lassan, fokozatosan! Eszedbe ne jusson mihamarabb odaadni neki magad, ha tényleg komolyan gondolja, akkor türelmes lesz ;)

2014. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szexszagot érzek.
2014. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Háááát nekem ismerőseim között volt olyan hogy 25-14 és 17-26 és 16-24 de ebből csak 1 végződött jól az is csak viszonylag. Szerintem előbb utóbb vissza fog ütni a nagy különbség. Mint pl 1ik haveromnál a barátnője most élne igazán ő meg inkább otthon akar dögleni mert már ezen a szakaszon túl van és feszt megy a veszekedés. Szerintem nagy szerelemre ne számíts.
2014. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm...22 évesen összejött egy 14 éves lánnyal. Persze a srác szexelni akart volna pár hét után, de a lány még bőven nem. Ezért a srác 2 ÉVET várt a lányra, ami persze nagy türelemről tesz tanubizonyságot de ki tudja az alatt hányszor csalta meg a lányt és rágta tövig a körmeit. A 2 év után pedig már nem volt olyan az egész dolog, mivel ráment a kapcsolatuk a várakozásra. De ti tudjátok!
2014. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
van egy barátnőm, aki 15 évesen jött össze a barátjával aki első éves volt akkor az egyetemen és még azóta is együtt vannak, szóval szerintem nem gáz
2014. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!