Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszúrjak vele? Vagy hagyjam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszúrjak vele? Vagy hagyjam? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A pasimmal se veled, se nélküled kapcsolatban élünk. nagyon bebizonyította hogy szeret és nem akar elveszíteni, emellett egy hete találtam nála egy lánynak a fényképét(ismerem) a pénztárcájában.Ebből kimagyarázta magát és azzal védekezett véletlenül hagyta benn, emellett barátnőmmel nagyon jól elnevetgélnek és fociznak , gitároznak együtt(én egyiket sem tudok), a csaj már a telefonszámát szeretné.VISZONT. ha én beszélgetek más pasikkal egyszerre le vagyok baszva és kiveri a balhét. A facebook jelszavamat megváltoztattam mert régen 400 fiú ismerősömet törölte.(köztük tesómékat is, osztálytársakat). tegnap megint megtudta és megint bucsut vehettem 200 ismerőstöl. ez szerintem beteges. tudom, nem szép dolog a bosszú, de valahogy éreztetnem kell vele hogy nem vagyok a birtokában.. szerintetek?
2014. jún. 17. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt nemhiszem hogy bosszúval tudod érzékeltetni. Egyszerűen mondd meg neki hogy ha még egyszer ilyet művel akkor fel is út le is út és akkor tényleg! Szar lesz ez tény de ha erre nem hagyja abba semmire se fogja szóval fölösleges is lenne a kínlódás.
2014. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, csak ebben az a para hogy már sokszor beszéltünk erről, de ezek szerint feleslegesen.
2014. jún. 17. 09:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Féltékenykedésen nem alapulhat kapcsolat lehet hogy szeretitek egymást de sosem lesztek így boldogok. Tapasztalatból mondom. Életem nagy szerelme volt akkor legalábbis úgy gondoltam de már nem bírtam a kisboltba nem ugorhatok le gyanakvás hiszti és veszekedés nélkül így hát véget vetettem neki. Azóta találkoztam a mostani párommal ő megbízik bennem és sokkal boldogabb vagyok vele mint az exemmel valaha is voltam.
2014. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek? (Mert férfinak nem mondanám.) 15-16?
2014. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
25 éves amugy :) de már megkaptam hog érettebben gondolkodom .:XD
2014. jún. 17. 09:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor törölte az ismerőseidet, akkora cirkuszt csaptam volna a helyedben, hogy a feje is lerepült volna. El akar nyomni, uralkodni akar fölötted. Mellesleg tisztára hülyének vagy nézve, de ha neked ez jó és le akarod egy idegroncs mellett élni az életed, aki amúgy nagy eséllyel még meg is csalna, akkor hajrá.
2014. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En ezt tuti nem hagynam. Szerintem addig menekulj amig tudsz.

Egyutt voltam egy ilyen sraccal, a vege az lett hogy egyik este mikor hazaertem munkabol a szomszedok hivtak ki a rendorseget mert majdnem megfolytott. Ne vard meg amig idaig fajul...

2014. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!