Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat külföldivel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kíváncsi vagyok rá hogy nektek hogy ment ez az egész ismerkedés, összeköltözés esetleg a nyelv amin közösen beszéltek. Hogy ismerkedtetek meg? Hogy állt a közös nyelv mikor megismerkedtetek? Engem egy portugál fiúval hozott össze a sors aki itt tanul/dolgozik/él Magyarországon és munka közben ismerkedtem meg vele. Elején az angol nagyon döcögősen ment nekem de mostmár elég jól megy. Most költöztünk össze és eddig minden simán megy.
2014. jún. 17. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
17 éves koromban volt egy netes kapcsolatom egy angol lánnyal. Vagyis majdnem. Értelemszerűen az interneten ismerkedtünk meg, és webkamerán kívül nem is láttuk egymást.
2014. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Londonban elek es ket eve vagyok egyutt a baratommal aki angol.

Egyertelmuen az angol a kozos nyelv, de "tanitom" magyarul. Par szot tud. Szerintem soha nem fog megtanulni magyarul, de legalabb erdeklodik. Amugy nem is varom el tole es kulonosebben nem is foglalkoztat a tema.

2014. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy lengyel fiúval hozott összes a sors Angliában. Az itt élők többsége lengyel ezért néha kicsit kellemetlenül érint, hogy nem értem mit beszélnek, de már folyamatban van a nyelvtanulás mindkét részről : D
2016. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!