Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról? Talán én jobban szeretem?

Figyelt kérdés

Bonyolult ez az egesz.Egy eve ismerek egy lanyt es a kezdetektol fogva nagyon sokat beszelunk.Sokaig nem volt semmi aztan elkezdtunk kavarni es most vegulis jarunk csak meg nem mondtuk ki ugy igazan.Az latszik rajta, hogy szeret, ebbe biztos vagyok, de beszelgettunk es azt mondta, hogy ot nem erdekelne ha massal kavarnek es nem is haragudna!Ugy is elmondom neki kb.minden nap, hogy szeretem es o is engem es en nyugodtan ellehetek massal, bar biztos nem csinalnek ugy se semmit.Legyek nyugidtan massal csak ne ugy szeressem oket mint ot.

Szerintem ez ugy nem lenne helyes es nem normalis ha valaki ilyet momd.Hiaba tudom hogy szeret nem tudom mit gondoljak igy..F/18


2014. jún. 17. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak lehet, hogy önbecsülési gondja van. Sugározd felé, hogy neked ő kell és szerintem akkor biztos nem gondol majd ilyenre.
2014. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle hogy tényleg szeret? Mert ha valaki tényleg szeret valakit, az nem tudna elviselni hogy az illető mással van... Ezt így.
2014. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fényember ***** válasza:
Vagy csak nem akarta hogy azt érezd ő bármiben is korlátoz...én is mindig mondom a barátomnak hogy nem zavar ha más csajokkal beszélget meg ilyesmi mert nekem is vannak fiú haverjaim..még is közben megöl a féltékenység..és azt csak azért mondom hogy ne érezze azt hogy én bármiben is korlátoznám..de ha valaha is megcsalna össze omlanék..:)
2014. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!