Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel kb másfél hónapja vagyok együtt. Boldogok vagyunk. De sokszor azt érzem mintha neki nem számítana amit mondok...Pl.: Megkérdezte, hogy milyen legyen a körme és akkor mondtam neki, hogy ilyen. És akkor erre azt mondta, hogy hát akkor olyan nem lesz. De ez mindig így van, hogy mondok valamit és az akkor ki van zárva. Meg már nagyon régóta kérem, hogy kösse fel nekem a haját, mert szeretném egyszer úgy látni. Meg ígérte, hogy egyszer felköti, majd amikor jön hozzám, de nem csinálta. Azóta is kérlelem, hogy na az én kedvemért legalább. És ma megy városba barátnőjével és ilyet ír. "Ma megyünk városba, de már nem azért de fel van kötve a hajam." Ez nekem olyan rosszul esik. Szerintetek túlreagálom? Vagy..?
2014. jún. 17. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy idióta.
2014. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ne írd, hogy boldogok vagytok, mert láthatóan te nem vagy az.
2014. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem is szeret..
2014. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is szoktam húzni a páromat olyasmivel hogy mondja/tudom hogy mit szeretne és mondom neki hogy na akkor az biztos nem lesz de ezt én viccből és incselkedésből csinálom nem gondolom komolyan a dolgot. De a te leírásodból nem épp azt lehet leszűrni hogy ő viccből csinálná. És ha nem viccből csinálja akkor elég gonosz, és nem reagálod túl.
2014. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem reagálod túl...és szerintem se vagy boldog. Mondd meg neki hogy téged ez zavar, ha akkor is így flegmázik, akkor ez a lány nem neked való.

Egyébként már ebből a pár mondatból nem szimpatizálom.

2014. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A barátnőd elég kislányosan viselkedik, valószínű, h neki nem való egy kapcsolat. A leírtak alapján egy 14 éves korra tippelnék.

És egyet értek az előttem szólóval. Leírod, h boldogok vagytok miközben te nagyon nem vagy az!

Szerintem beszéld ezt meg vele, h miért viselkedik így, mert aki szeret az nem így áll a dolgokhoz. Kicsit olyat is érzek ebből az egész történetből, h kihasznál téged...

2014. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szakits vele
2014. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BlackSword ***** válasza:

Nem his7zem, hogy túlreagálod, de mond meg neki, hogy ez az "akkor az nem" neked rosszul esik...

Mondjuk tényleg elég idióta viselkedés ez tőle...

2014. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ő boldog*. de én nagyon szeretem bármit megtennék érte szakítani nem akarok...és tudom hogy ő is szeret... beszéltem már vele ilyenről h elhanyagol meg nem foglalkozik velem...vagy is hogy az érzéseimmel nem foglalkozik..amikor mondta h megyünk a városba....akkor annyit írtam neki vissza hogy jó. próbált velem beszélgetni hogy mikor keltem stb de nem nagyon volt kedvem úgyhogy azóta nem is beszéltünk..
2014. jún. 17. 10:41
 10/12 anonim válasza:
Azt jelenti h ő egy flegma p*csa, te meg mész utána, mint egy kis pincsi, vedd a kezedbe az irányítást!
2014. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!