Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy darabig nem szexelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy darabig nem szexelek vele akkor jobban fog kivanni?

Figyelt kérdés
10 honapja vagyunk egyutt a baratommal es az utobbi idoben nem kivanja olyan surun a szexet. Talan 2x 3x egy heten max. De én most is nagyon kivanom es szinte minden nap lenne kedvem hozza. Szeretnem erezni hogy szexinek es kivanatosnak tart. Altalaban mindig en kezdemenyezek es ez sem tetszik. Beszeltem vele mar errol azt mondta szexinek tart neg minden csak nincs hozza kedve annyiszor mint nekem. De régebben ezzel nem volt baj. Lehet hogy tul kezenfekvonek tartja hogy ha ő akarja akkor mindig ott vagyok neki? Lehet hogy amiatt ilyen mert mindig en lezdemenyezek? Es ha most egy drabig nemet mondok javulhat a hrlyzet?
2014. jún. 17. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat elején mindig több a szex, később enyhül a szenvedély :)

Heti 2-3x nem is kevés :) A két igény jól közelíthető a pároknál, ha az egyik önkielégít akkor amikor kívánná de a másik éppen nem. És az is remek módja, ha a kívánós félt a párja elégíti ki, de nincsen szex ha nincsen kedve hozzá.

pl: nem szeretkeztek, csak nyalással kielégít téged, vagy te őt kézzel/szájjal. Sok variáció lehetséges :)

2014. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:
ha nemet mondasz romlani fog
2014. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nő létemre meg tudom érteni, hogy nem esik jól neked, hogy mindig te kezdeményezel, teljesen függetlenül attól, hogy mennyi ideje vagytok együtt.


Ha az ember párja fáradt, kialvatlan, és amiatt néha nem úgy reagál a közeledésére, ahogy ő szeretné, az szerintem azért teljesen más eset, mint hogy simán csak "nincs hozzá kedve" olyankor, amikor én kívánom őt.


Engem ez az utóbbi elég jó le tudna lombozni, főleg úgy, hogy ha ilyenkor a szeretkezés helyett ahhoz sem lenne kedve, hogy máshogy kényeztessen engem, és megadja, amire vágyom.


Ha nagyon eltérő a libidótok, azzal sajnos sok mindent nem tudsz kezdeni (hacsak nem áll esetleg nála valami egészségügyi probléma a háttérben, amit jelen esetben nem feltételeznék, ha heti 2-3 alkalommal szeretkeztek).


Annál jobb tanács nekem sem jut eszembe, amit Dowd írt.


Azt nem tenném a helyedben, hogy egyfajta "visszavágásként" időnként szándékosan elutasítom a páromat, amikor ő kezdményez. Egyrészt nem vagyok az ilyen "emberi játszmák" híve, másrészt egyáltalán nem biztos, hogy azt a célt érnéd el vele, amit szeretnél.


Még az jutott eszembe, hogy nincsenek olyan dolgok, amik nagyon beindítják a fantáziáját, és amikkel nagyon fel tudod izgatni, anélkül, hogy túl "nyomulós" lennél?


Mi már sokkal régebb óta élünk együtt a párommal, és nekem megvannak a bevált "női praktikáim" arra, hogy hogyan tudom meghozni a kedvét a szeretkezéshez, ha olyan hangulatban vagyok, hogy NAGYON nem szeretném, hogy túl fáradt legyen, amikor napi 8 óra munka és 4 óra utazás után végre hazaér. :-)


Bár az is igaz, hogy az az ember lánya ilyenkor "emeli a tétet", mert ha netalán olyankor jönne egy elutasítás, amikor mondjuk a példa kedvéért egy szexi csipkeharisnyában és fűzőben várná a párját egy csábos pózban valahol a lakásban, akkor az még súlyosabb csapást mérne a női önérzetére és ellenállhatatlan csáberejébe vetett hitére . :-)))

2014. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"pl: nem szeretkeztek, csak nyalással kielégít téged, vagy te őt kézzel/szájjal. Sok variáció lehetséges :)"


Azért ezzel vannak fenntartásaim...


Magamból indulok ki... legtöbbször van kedvem a szexem, de néha nincs...

Ha nincs, mert lelki problémám van, vagy felhúztak a munkahelyemen... vagy mert 5 óra alvás után 12 óra meló után csak alvásra vágyok... akkor sorry, de olyankor ahhoz sincs kedvem, hogy a páromat máshogy kielégítsem (mondjuk ő ezt nem is kéri ilyenkor).


És akkor azért verjem ki neki, mert mint feleség ez kötelességem?

Vagy nem is számít, hogy élni sincs kedvem, vagy aludni vágyok, csak az számít, hogy a másiknak jó legyen?


Naneeee...


De ugyanúgy fordított helyzetben én sem várom el, hanem vagy megpróbálok kedvet csinálni neki hozzá, ha meg nem megy, akkor megoldom egyedül...


Kérdező: amikor te kezdeményezel, akkor van szex, vagy elutasít?


Lehet, neki csak annyi a szükséglete... attól függetlenül lehet, hogy kívánatosnak tart, csak neki nem kell több...

És ha neki nem kell, miért kezdeményezzen? :)


Ha elutasít, akkor viszont érdemes megbeszélni, és kompromisszumra törekedni...


És masztizz nyugodtan! Szerezz be egy jó vibrit is akár...


Az, hogy régebben gyakrabban volt, az az újdonság ereje...


Ez az eltérő igény nem drasztikus... esetleg közelíteni lehetne a számokat...

2014. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!