Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány párkapcsolatot terveztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány párkapcsolatot terveztek a nyárra?

Figyelt kérdés

Hol ismerkedtek?

Kort és nemet is írjatok lécci!



2014. jún. 17. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan 69-et
2014. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány párkapcsolatot? Tán te beírogatod a naptáradba hogy a nyár első két hetében ezzel fogok járni aztán azzal nyárközepén egy kicsit ezzel... dzsízösz....
2014. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 69 már uncsi, legyen inkább 96 :D
2014. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyet se...a legutóbbi párkapcsolatom is amiatt ment tönkre mert elmentem néha bulizni és hogy én biztos végigsmároltam az összes fiút...a nyár csak az enyém lesz, kiélvezem, bulizok, nem érdekel semmi aztán majd talán szeptemberben ráérek komolyan gondolkozni a párkapcsolat témán.:)
2014. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden délelőttre 1 lányt.. De a VB után jöhetnek az egy éjszakás kalandok is már:)
2014. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hááát nézzük csak, mondjuk mostantól hétvégéig még erika jó lesz, azt vasárnap már úgyis unni fogom... :-)


Aztán jöhet a Bea, akinek mindig azt mondom: na KaBea... :-) az is kb jövőhét keddig jó lesz... :-)


Szerdán már rátérhetünk Zsuzsára, mert a változatosság gyönyörködtet... :-)


(ui.: Az emberek tényleg ilyen szellemi szinten állnak? Akkor félek kimenni az utcára is, nagyon durva ez gyerekek :-))

2014. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, te vagy egy troll vagy, vagy csak egy szellemi fogyatékos...

Még ha azt kérdezted volna, hogy terveztek-e egyéjszakás kalandokat a nyáron, még érteném is a kérdést.

2014. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyet: a jelenlegi párommal leszek nyáron is, ősszel is télen is és remélem még sokáig.


28N

2014. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egyet se, mivel:

1. a párkapcsolatot nem tervezed előre

2. honnan a francból tudjam, hogy pont 26 pasival fogok járni?

3. nyárra párkapcslat? nem inkább kaland, vagy mittudoménmi

4. nem szeretem a komoly kapcsolatokat, most inkább csak buliznék :D

18L

2014. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!