Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy 20évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy 20évvel idősebb pasit, akivel csak egyszer találkoztam. Tudom a nevét de alig ismerem. Csak rá gondolok. Mit tegyek? Nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd idővel elfelejted! Tudod az idősebb pasik többsége vonzó, nagyon vonzó, de ha nem is ismered elmúlik a hatás. Én is az idősebb pasikat szeretem, mert műveltebbek, van sármjuk, helyesebbek (legalább is nem járnak cicagatyában és kivasalt hajjal, vagy épp esetfrizurában...) és elbűvölőek. Tudják mit kell mondani egy nőnek, tudnak udvarolni. És bizony megesik, hogy a bűvöletük rabjává válsz. De ha nincs komolyabb közöd hozzá, el fogod felejteni. Csak kell hozzá egy kis idő... :)
2014. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felszedni. Magadévá tenni:)
2014. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. Válaszolónak

Első válaszoló vagyok, tudod nem hiszem, hogy ez jóra vezet. Egy férfi kezdeményezzen és szerezze meg a nőt és ne fordítva. No meg írta, hogy csak egyszer találkoztak, nem lehet tudni, hogy a pasi akar-e többet, de szerintem nincs értelme csak a futó kapcsolatoknak. 18/L

2014. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, hát nekem rengeteg idősebb pasi ismerősöm van, sőt a barátom is közéjük tartozik. De szerintem az nem igaz hogy nem járnak ki vasalt hajjal és ecset fejjel. Jó barátom nem ecset-fejű, de mindig ki van vasalva a haja mert különben össze vissza álna. Nincs hosszú haja, nem tudom elmondani milyen stílusú, talán csatolok egy képet ha érdekel üzenetben 😂 de nem is ez volt a kérdés lényege. Szóval szerintem csak azért hagyd mert van barátnője, de ha esetleg szakítanak nyugodtan közeledhetsz hozzá. 18L:) barátom 38
2015. márc. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!