Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátom nője féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom nője féltékeny rám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta vagyunk jóban, ő a legjobb barátom. Ő férfi, én nő, huszonévesek vagyunk. Eddig még soha egy barátnőjével sem volt gondom, mindig nagyon jól kijöttünk, az én párjaimnak sem volt ezzel semmi gondja. Most új párja lett, 2 hónapja, és sajnos a lány féltékeny rám, pedig semmi oka sincs. Kedves vagyok vele, közvetlen, okot nem adok rá. Már el is lettem "tiltva" a barátomtól, de szerencsére ő kiállt mellettem. A hisztit viszont nem hagyja abba, akárhányszor találkozunk, vagy elmegyünk valahova kettesben, otthon mindig várja a hiszti. Mit tudnék tenni, hogy megkedveljen, és megnyugodjon?
2014. jún. 17. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
ha neked lenne pasid, szerintem te sem örülnél, ha vele lógna valami csaj..
2014. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyrészt Én nem valami csaj vagyok, hanem a legjobb barátja. Másrészt az én barátomnak is van női barátja, a régebbieknek is volt. Sose paráztam emiatt, velem van engem akar egyrészt, másrészt meg hadd barátkozzon már azzal akivel akar.
2014. jún. 17. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:

A probléma a "legjobb" jelzőn van. Lehet a pasimnak nő nemű haverja, de ne a legjobb barátja legyen, az már túl intim nő-férfi között, bármikor beindulhat a szikra, és a barátságból több lesz. Lehet, hogy te most nem érzed így, és lehet, tényleg sose lesz semmi köztetek, de az esély mindig ott lesz. És egy értelmes lány ezt meglátja.

Nekem is egy ok volt (a sokból), amiért ott hagytam egyik exemet, amiért női legjobb barátja volt. Ha valakinek a szerelme vagyok, én legyek az első nő az érzelembeli listáján, ne más.

(Mellesleg vedd fontolóra, a pasi nem szerelmes-e beléd. Általában a faszik azok a legjobb barátnőjükbe, én már jó pár haverral jártam úgy, hogy titokban engem akart, de mivel tudta, hogy nekem nem jön be, másokat is szédített, akár több hónapig. És ezek csak haverok voltak...)

2014. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, sokan mondják ezt. De van egy szint, amikor az embernek nem a nemét látod, hanem az embert benne. Mi 6 éves korunk óta vagyunk tényleg legjobb barátok. Az 16 év. Ha 16 év alatt semmiféle szikra sem volt egyikünk részéről sem, akkor nem hiszem, h most jön ez elő... Nekem olyan ő mint a testvérem és neki is olyan vagyok. Ez olyan, mintha a barátnője el akarná tiltani a barátaitól, testvéreitől.. Szomorú, ez a korlátoltság. :/
2014. jún. 17. 21:11
 5/6 A kérdező kommentje:
10 év, bocsánat, elírtam
2014. jún. 17. 21:20
 6/6 A kérdező kommentje:
20... nem bírok írni ma este :D
2014. jún. 17. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!