Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám nem kedveli a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám nem kedveli a barátomat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: nem kellenek a bántó válaszok se rám, se a páromra nézve. Kaptunk mi már eleget.

Én 16 éves vagyok, barátom 22. Igen, nagy köztünk a korkülönbség, tudjuk, de akárhogy nézzük, nekünk ez eddig nem jelentett problémát és nem is fog. Mi már két és fél éve együtt vagyunk, és a lényeg, hogy anya kifejezetten ellenszenves irányába. Bármiről is van szó, a barátom tabu , pedig ő is mindent megtesz a jobb viszonyért, de egyszerűen hajthatatlan. Valakinek van ötlete arra, hogyan változtathatunk ezen? Egyáltalán nem jó így...



2014. jún. 17. 19:57
 1/6 Mr. Truth ***** válasza:
Én be sem engedtem volna a lakásomba... én a helyedben megköszönném anyámnak hogy ilyen elnéző...
2014. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a probléma forrása a tanulásod, megértem anyukádat, félt, hogy nem fogsz tanulni, érettségizni, mert elveszi az eszedet.

Ülj le vele beszélni kettesben, kérdezd meg tőle, hogy mi bántja pontosan, mitől félt?

Ha nem C kategóriás és nem néger/török/kínai akkor pláne nem kell féltenie.

2014. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagy korkülönbség? Nem látom. Anyukád álszent, mert ő is volt fiatal.
2014. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:

a barátoddal van a hiba


egy anyát a legkönnyebb levenni a lábáról. a barátod tenyeréböl kellene egyen.

volt egy érdekes anyával dolgom, féltette a kislányát és mindig a magánéletünkben akart turkálni. elsö hetekben este idöre kellett hazakísérni a lányát (KÍSÉRNI, NEM KÉSVE), hamarosan a lánya nálam aludhatott pedig az exem kikotyogta hogy ki akarom kötözni



az apák nehéz témák...

2014. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első: értem, csodálatos lesz, majd ha szülővé válsz, és hasonlóan konzervatív nézeteket fogsz vallani. Nem mindig a kort kéne nézni, hanem néha azt is, milyen emberrel van dolgod.

Második: Pedig nem teljesítek rosszul az iskolában, érettségi tantárgyak matematikak kivétel mind 5 (na meg az irodalom 4, de az változtatható). Ezek pedig úgyis jövőre számítanak, kijavítható. Ráadásul az iskolánkban vannak próbaérettségik, a töri pl 100%-os lett nekem. Ebből észrevehetné, hogy nem veszi el az eszem... :(

Ha megkérdem tőle, csak tagadja, hogy nincs vele baja meg stb stb.

Ráadásul barátom végig jeles volt gimnáziumban, jó lett az érettségije, jó főiskolára jár, szóval ezt a részét se értem.

2014. jún. 17. 20:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálunk fordítva van. Apa felszabadultan igyekszik beszélni vele (barátom kicsit nehezen nyíló, szóval ez még kialakulóban van) anya meg... már a tekintetével ki akarja üldözni a házból körülbelül.
2014. jún. 17. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!