Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tartsam fenn az érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam fenn az érdeklődését a barátnőmnek irántam?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja járunk, és én eddig nem is vettem észre semmi problémát, de a barátaim azt mondták hogy az utóbbi időben azt vették észre, mintha kicsit untatnám a barátnőmet. Azt javasolták, hogyha nem akarom, hogy rám unjon, tartsam fent vagy keltsem fel újra az érdeklődését irántam. Én nem tudom, konkrétan mit kéne tennem, tanácstalan vagyok, hogy legyek érdekesebb számára.

2014. jún. 17. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen típusú a csaj?

Találj ki programokat,amik érdeklik,vidd el egykét helyre,szórakoztasd,persze ne ugy mint egy bohóc,érezze jól veled magát.

22f

2014. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem olyan kettesben romantikázós típus, szereti a nagyobb társaságot és a pörgést.
2014. jún. 17. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen csajhoz én nem tudok tanácsot adni,nekem csak a romantikusokhoz van érzékem:D
2014. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!