Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek! 3éve vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek! 3éve vagyok a párommal és szeretne kimenni külföldre dolgozni! Havi egyszer jönne haza 3napra kb mit tegyek fogadjam el vagy beszéljem le? Félek hogy eltávolodunk egymástól vagy hütlen lesz!

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

ha lebeszéled ugyanúgy elfogtok távolodni egymástól. mert ő valszeg kiszeretne menni, temeg le akarod őt beszélni, emiatt belül haragudni fog rád. és ugyanúgy elfogtok távolodni.

a hűtlenséget pedig egyáltalán ne vedd készpénznek. a barátnőm pasija is ígyvolt, egy hónapban jött haza 2-3 napra, ezment fél évig, és abszolút nemvolt hűtlen. és hiszek neki, mert tényleg olyan jellegű a pasija h ezért nemlenne hűtlen a barátnőjével szemben mert ő kint dolgozik külföldön. nem minden pasi megy a farka után. ha a tied is ilyen, becsüld meg, és engedd ki nyugodtan.

2010. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a biztatást nem fogom!

De a hiányába belefogok pusztulni!

2010. jan. 3. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
barátom 2 honapja van kint,es meg 6honapot lesz,ossz vissz 8 at!es ugy hogy nem johet haza,majd csak ha lejárt a 8 honap!nagyon nehezen engedtem ki,de megbeszeltuk h megvárom!5 eve vagyunk egyutt en 20 eves vok ,pasim 23!kitartást tudok majd ajánlani,sok elfoglaltságot,barátnoket,es tanulást:D
2010. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi ari vagy!És neked is kivánok kitartást!
2010. jan. 4. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:

ebben a gazdasági helyzetben örüljön az ember, ha legalább külföldre mehet!

szomorú dolog elbúcsúzni és várni heteket-hónapokat, de ha nem megy ki, sosem lesz közös jövőtök csak adósság-adósság hátán, ezt akarod? ugye nem, hát akkor ennyi áldozatot tehetsz előre is a gyerekeitekért.

Minden fejben dől el, ha úgy engeded ki, hogy ne csalj meg meg ilyenek, és itthon ezen görcsölsz, biztos meg fog történni. bízni kell benne, ő sem szórakozni megy. emellett lehet neten tartani a kapcsolatot, minden este beszélgetni órákat :)

ha már régebb óta együtt vagytok, nem lesz gond, de persze az eltávolodás benne van a pakliban, ezért kell majd abban a pár napban jó programokat csinálni..:)

2010. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyanebben a cipőben járok :S én mondom neki, hogy menjen ki, meg, hogy jó lesz, de igazából nem tudom, hogyan fogom túlélni :( de nem akarom elrontani a jövőjét
2010. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is távkapcsolatban éltem sokáig! A párommal úgy jöttem össze, hogy tudtam külföldön dolgozik és nem is fog itthon amíg nem muszáj! 4 év után abbahagyta, végleg itthon maradt és azt hitte nem is megy vissza többet, mert majd itthon külföldi tapasztalatokkal, nyelvtudással el fog helyezkedni és milyen jó lesz. Van is munkája, csak pénzt nem kap :( Ha kap is, szinte semmire nem elég. És bár, együtt vagyunk minden nap, vele fekszem, vele kelek, de előrébb mégsem jutunk :(

Szóval, tervben van újabb néhány év külföldi meló..

Ki lehet bírni azt a pár hetet egymás nélkül. nem mondom, hogy jó és nem hiányzik meg nem mennél utána, de ha a jövőtökre gondolsz, nincs más megoldás sajnos! Én még elfogadom azt a tényt, hogy nem megyünk sehova, mert kell a pénz másra (rezsi, tankolás, egyéb költségek) de ugyanezt nem szeretném majd a gyerekemnek is mondani :,(

2010. okt. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!