Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! A barátom nem örül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! A barátom nem örül a sikeremnek, nem hagyja, hogy azt tanuljak, amit akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem egy állat, csak annyira szeret, hogy nem enged el más városba tanulni. Most mennék egyetemre, de miatta lehet itt kell maradnom egy olyan városban, ahol semmi lehetőségem nincs. Nekem most kezdődik a nagy betűs élet, kezdek felnőtté válni. Ő már elvégzett egy egyetemet, dolgozik, de nem érti meg min megyek keresztül... nem akarok itt maradni, mert ha nem maradunk együtt egy életre bánnám. Tiszta szívből szeretem, de a jövőmről van szó! Nem akarok tőle függni, szeretném elvégezni azt, amit akarok... fél, hogy teljesen megváltozom és megcsalom, míg oda vagyok, de ezt ugyanígy elmondhatnám visszafele is...


Hogyan tudjam meggyőzni? Mit mondjak neki? Mindennel próbálkoztam, de úgy érzem a korkülönbség miatt (6 év)nem illünk össze...


2014. jún. 17. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Fél, de ez természetes. Próbáldjátok megbeszélni és ne vitatkozni. Ahol vagy ott nincs egyetem?
2014. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Miaz hogy ő nem enged el,attól hogy jártok van szabad akaratod.Erről el kellenne vele beszélgetned, mert ez valamien szinten kezd kissé fura lenni,szoktak féltések lenni,meg féltékenységek,de ez egy kicsit túl tesz már egy szinten.Neki meg kell értenie hogy te mit akarsz.

Ha pedig nem érti meg jobb ha elválnak az útjaitok,mert nem jósolnák fényes jövőt neked.

2014. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátod egy önző alak és jobban érdekli saját maga mint te. Mi az, h nem enged el??? Talán ő az apukád vagy az anyukád?

Én is egyetemre készülök, szintén van barátom és a barátom is fél, h mi lesz ha messzebb kerülök, de egyszer sem szólta meg, vagy mondta volna azt, h "nem mehetek!"... Babám, törődj bele, h ez nem lesz hosszútávú kapcsolat, mert ha te otthon maradsz, akkor te fogsz belebolondulni, h mit hagytál ki az életedből, ha meg elmész akkor meg a pasid fogja szívni a véredet!

2014. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Fordított esetben én is félnék, de így is félek, de én megtennék mindent, hogy együtt maradjunk, ő meg már előre eltemeti az egészet...
2014. jún. 17. 20:57
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Az igazi nem állna az utadba...
2014. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem féltés, hanem önzőség! És te magad megválaszoltad: Azért önzés, mert ő már előre eltemette a kapcsolatotokat, ha pedig féltés lenne, annak ellenére veled maradna és kitartana melletted!
2014. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy ez neked nagyon fontos és hogy értse meg. Na de tényleg nincs közelben egyetem?
2014. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hiába kértem, meg mondogattam hogy megoldjuk valahogy, nem mi lennénk az elsők, de hiába...

Van egyetem, csak itt nincs olyan, amit én akarok tanulni.

2014. jún. 17. 21:04
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Dowd-dal kivételesen egyet értek. Ha ő lenne az igazi, engedne.

Ha meg már úgy is temeti az egészet, akkor akár szakíthattok is.

2014. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Bocs, hogy ezt mondom, te se sem lehetsz valami okos, ha neked ő az első és nem a saját boldogulásod.

Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy ez nem játék, ez a te életed is és ha ő ebben nem partner, akkor egy önző alak.

Soha nem hagynám, hogy bárki is beleszóljon ilyen mértékben az életembe.

2014. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!