Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek hívott fel és utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek hívott fel és utána miért visszakozott a férfi?

Figyelt kérdés

Felhívott egy férfi, akivel mostanában találkozgatok, hogy mennyire szép, aranyos kedves szép nő vagyok és, hogy mennyire hiányzom neki majd másnap mondta hogy találkozzunk csak még bizonytalan, hogyan fog ráérni, de tök lelkes volt majd eltelt 2 nap semmi hír, semmi telefon majd felhívom és azt mondta, hogy nem érzi jól magát, beteg.

Ami lehet például igaz is csak akkor miért nem szólt jaj beteg vagyok jaj de rossz blbla

És amikor beszéltem vele már nem volt olyan lelkes, mi változott meg benne?


2014. jún. 18. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg akart dugni, csak te hagytad..nem ez van?
2014. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hagytad. azt akartam írni:)
2014. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem volt köztünk semmi eddig
2014. jún. 18. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!