Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg normális lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg normális lenne, ha több éves kapcsolatban már úgy beszélnek egymással a felek mint egy kutyával?

Figyelt kérdés
Olvasom itt a kérdéseket és válaszokat, és nekem az jön le, hogy teljesen normális, ha mondjuk 3 év után már úgy beszélnek egymással mintha csak púp lennének egymás hátán. Semmi tisztelet, semmi szeretet. Kiabálnak, elhordják egymást mindennek, szemetek, köcsögösködnek. És egyesek szerint ez csak apróság, valahogy ki kell adni a stresszt, illetve "nem lehet lángolni évekig". Értem én, de hol marad a tisztelet egymás iránt? Mondjátok, hogy a ti kapcsolatotok nem ilyen. Én még a kiabálást sem tűröm el, nemhogy csúnyán beszéljenek velem.
2014. jún. 18. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne már... francokat normális. Aki ilyet mond, az hülye.
2014. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jesszus! Dehogy normális!!!
2014. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én normálisan beszélek a kutyámmal... ahány ház, annyi szokás... nálunk a kutya is tiszteletbeli családtag...
2014. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem normális.


És szerencsére az én házasságom nem ilyen. Nem veszekszünk, mindent meg tudunk beszélni. Nem alázzuk le a másikat.


21 éve vagyunk együtt. :)

2014. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem az. de tipikus jele, hogy a kapcsolat nagyon durván megromlott.
2014. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Semennyi idős kapcsolatban nem normális.
2014. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ott van a tisztelet, hogy tudják magukról ezek a párok, h gyarlók és megtudnak egymásnak bocsátani ilyen esetben is. Továbbá ott, hogy ilyenkor képesek a dolgok mögé nézni, hogy miért viselkednek így. Senki sem írja azt, hogy ez a helyes, de pontosan vhogy a stresszt ki kell adniuk magukból, és ki így ki meg úgy van ezekkel. Viszont, ezért ítélkezni mások felett, hogy normális-e vagy se, az bizony képmutatás. Majd ők eldöntik maguknak, hogy normális-e.

Ha pedig te kérdező a kiabálást se tűröd meg, akkor inkább gondolkozz azon el, hogy vajon miért is?! Mert nem azért, mert te jobb lennél azoktól, akik eltűrik!

2014. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem is lehet lángolni évekig... de am tényleg elb..szódik a legtöbb kapcsolat 3 év után.
2014. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Ha pedig te kérdező a kiabálást se tűröd meg, akkor inkább gondolkozz azon el, hogy vajon miért is?! Mert nem azért, mert te jobb lennél azoktól, akik eltűrik!"


Már pedig az ember párja nem azért van, hogy rajta vezesse le a feszültségét. Aki még a saját dühét sem tudja kezelni, az nem érett egy párkapcsolatra, de még csak nem is felnőtt, csak egy dühöngő kisgyerek szintjén van. És igen, különbnek tartom magam, uyganis én képes vagyok higgadtan, nyugodtan, kulturáltan vitatkozni. Ezt várom el a partneremtől is.

2014. jún. 18. 18:04
 10/13 anonim ***** válasza:
9: aha, te se leszel sokáig egy párkapcsolatba meg, mert a megbocsátásra meg nem vagy képes. Innét kezdve a tiszteleted nem sokat ér!
2014. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!