Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél, lányoknál probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél, lányoknál probléma az, ha nem beszélek folyékonyan legalább angolul? (Lehet kicsit hülye a kérdés)

Figyelt kérdés

Nem általánosítok félreértés ne essék. De volt 2 lány aki azt mondta, hogy az alap lenne, hogy legalább 1 nyelven folyékonyan beszéljek, mert így mi van ha külföldre megyek.


Az előtt évekkel ezelőtt exemnél ez nem volt probléma ez 3 évvel ezelőtt volt, ő beszélt folyékonyan angolul és nem volt gond hogy ha külföldön voltunk és csak ő tudott.


Ma meg ez már elvárás lenne?



2014. jún. 18. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Én is csak dadogok de sosem volt ez probléma.
2014. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem gond ha szerintem nem beszélsz folyékonyan angolul, más gond is lehet, nem akar veled járni stb. és igy akar finoman háritani. Végülis ha olyan helyzetbe kerülsz, hogy szükséged lenne a nyelvre, gyorsan meg tudnál tanulni.
2014. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé nem értesz a nőkhöz, ha azt hiszed hogy ez bármiben befolyásolja azt, hogy összejönnek-e veled, vagy sem.
2014. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én sem beszélek folyékonyan angolul, sőt még társalogni se tudok, talán megértetném magam de még nem beszéltem angollal.

Ja és külföldre se járok úgyhogy nincs is szükségem arra hogy tudjak angolul.

Szerintem ez nem elvárás. Az ismerőseim nagy része alig-alig tud pár dolgod valamilyen nyelven. Van aki nem is tud semmi idegennyelvet és mégis van barátnője.

2014. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Egyébként az egyik ilyen lányt távolról ismertem és ő 2 évig könyörgött a barátjának h tnauljon meg angolul beszélni. Aztán nem tanult meg és szakított vele.


Szóval akkor ezek szerint nem volt 100-as.

2014. jún. 18. 19:40
 6/10 anonim ***** válasza:

hát nem volt százas az tuti...

én se beszélek annyira folyékonyan, de azért meg tudom értetni magam, és értek is másokat.

előny ha tudsz beszélni, és meg is lehet tanulni, de ha ezért kidob valaki....hát no comment.

2014. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem jó a nyelvérzékem és ilyen irányban is tanulok, jelenleg 3 nyelven tanulok/beszélek, még tervben van sok másik is. Viszont engem egyáltalán nem zavar, hogy párom csak angolul tud, éppen megérteti magát. Különbözőek vagyunk, mindenkinek máshoz van értéke, én pl. soha életben nem tudnám az ő szakmáját végezni. Aki emiatt nem alakít ki kapcsolatot egy számára szimpatikus személlyel, az idióta, már bocsánat. Nem a nyelvismerettől függ...
2014. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Háááát, azért nekem lennének ezzel problémáim. Önmagában a tény, hogy valaki semmilyen idegen nyelven nem beszél nekem azt jelenti, hogy lusta volt tanulni középiskolában, vagy utána is. Tehát manapság már kb. végtelen lehetőség van egy nyelv elsajátítására, csak le kell ülni és tanulni.

Az angol hiányával meg nekem az a bajom, hogy gyakorlatilag bármilyen területről beszélünk, a tudomány nyelve az angol. Tehát valószínűleg a srác végzettsége sem túl magas. De tegyük fel, hogy nincs is rá szüksége; Bárki használja a számítógépet, nem lehet meglenni angol nélkül. Hírek, tanulmányok, érdekes blogok - angolul vannak. A másik meg, hogy egy ilyen emberrel nem lehet külföldre tervezni. Azért 0 nyelvtudással semerre nem lehet elindulni. A magyarországi gazdasági helyzetet tekintve a nyelvtudás hiánya nem túl nyerő.

2014. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen kicsit lusta is voltam...

De a probléma az volt h általánosba németül tanultam, majd szakközépben is, de megutáltam. Aztán ugye tényleg minden angolul van ezért magamtól elkezdtem már egy idő után dadogni én is :)

Aztán a németet jelenleg szinte totál elfelejtettem. És valahogy sokkal könnyebnek is tűnik az angol.


De lényeg h ha meg is tanulok egy nyelven azt magamért akarom nem másért.

2014. jún. 18. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ez nem is nagy probléma, majd találnak mást, amibe beleköthetnek.
2014. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!