Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennek a kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a kapcsolatnak van még jövője? Érdemes ebben maradnom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, barátnőm 18. Minden nap összeveszünk elég komolyan. Egyszer már elhagyott, mert sosem figyelt rám, nem foglalkozott velem (valahogy mindig volt jobb programja mint velem lenni, amikor épp semmi nem volt, akkor találkoztunk) Egy fiúval (szalagavatós táncpartnere) abban az időben nagyon egy hullámhosszon voltak, folyamatosan vele beszélt (mikor együtt voltunk akkor is) de olyan szinten, hogy még a tusoláshoz is vitte a mobilját meg a wc-re, hogy addig is fb-zen vele. Mialatt szétmentünk ő "elkeseredettségében" amiért én "leszarom" más pasival smárolt. Mindezt megbocsájtottam neki, újra kezdtük. Az imént épp azt csinálta, hogy a barátnője nem szólt a pasijának, hogy bankettje lesz és a pasi ezen kiakadt, erre elkezdi, hogy "Remelem seggreszegre issza magat es ott hagyja a faszba azt a kocsogot" aztán megjegyezte, hogy nagyon hasonlítok erre a gyerekre. És ha még egyszer én ilyen lennék vele, akkor szóvá tenné, mert ez a kapcsolat legalja. Ezt tűrtem egy ideig, nem válaszoltam vissza csak "oké, felfogtam"-ot írtam, hogy észrevegye magát, de akkor is folytatta, majd megjegyeztem, hogyha anno ő nem lett volna ilyen, akkor én sem lettem volna olyan. Erre egy "szia"-val elköszönt és elment.


Van értelme ennek? Meglehet az ilyet javítani? Én nagyon szeretem és bármit megtennék érte, de kicsit kezd sok lenni, hogy minden nap gyomoridegem van, most épp azért, mert a barátnőjével ezt csinálta a pasija. Elhagyni nem tudom, mert 5 perc után már sík ideg vagyok mikor tudatosul, hogy többet nem leszünk együtt. Más nem kell nekem, ő kellene, de nem így. Szerintetek?


2014. jún. 18. 20:15
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy az ÖSSZES lány barátomat elveszítettem miatta, mert mindre olyan szinten féltékeny volt, hogy még a nagykönyvben sincs olyan. Most már ott tartok, hogy ilyen helyzetekben senkihez sem tudok fordulni, hogy kicsit beszélgessünk, mert mindenkit ellöktem magam mellől, csakhogy jó legyen.
2014. jún. 18. 20:17
 2/28 A kérdező kommentje:
Még egy fontos infó, ő az első barátnőm és ha nem számoljuk azt a kb 3-4 hónap szünetet, akkor pár napon belül 2 éves a kapcsolat.
2014. jún. 18. 20:17
 3/28 anonim ***** válasza:
Hagyd ott és kicsit legyél szingli, ismerkedj élvezd az életet, most minek görcsölsz ilyen fiatalon ilyen gyerekes dolgokon. A barátnőd se elég komoly egy komolyabb kapcsolathoz, egy érettebb lány olyat nem csinál, hogy fontos neki egy fiú és a másikkal meg éjjel nappal cseveg, mégha csak haverok akkor sem. Mind a ketten tapasztalatlanok vagytok, csak idegesititek egymást, hagyd ott, járj el szórakozni, ismerkedj és ha olyan lányt találsz aki csak rád figyel, azzal kezdjél el járni. Minden hebehurgya dilissel ne foglalkozzál.
2014. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nincs jövője.
2014. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Megijedek ha belegondolok, hogy többet nem látom. Mikor nem vagyunk együtt akkor csak a szépre emlékszem, de ez már nem állapot. Nagyon nem bírom így, de közben nagyon szeretem.
2014. jún. 18. 20:29
 6/28 A kérdező kommentje:
Most épp az történt, hogy megvolt beszélve egy kirándulás, hogy majd közösen indulunk, erre bejelentette, hogy ő reggel megy nélkülem, mert "így van kedve"
2014. jún. 18. 20:31
 7/28 anonim ***** válasza:
Tűzről pattant menyecske az accon :D
2014. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
De mit tehetnék ha nem tudom otthagyni? Valahol tudom, hogy ez lenne a legjobb nekem, de egyszerűen nem megy..
2014. jún. 18. 20:34
 9/28 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy, és ha ez vigasztal ezt majdnem minden ember átéli, hogy volt egy első szerelme és azzal megszakadt a kapcsolata, de utána rájön, hogy lehet kár volt sokáig rágodni rajta, mert lesz sokkal jobb kapcsolatod. Akkor viszont ugy fogod látni, hogy mit birhattam ezen a lányon és hogy tudtam én vele járni..
2014. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

szerelmes vagy még vagy csak a szeretet/kötődés maradt meg?

ha a szerelem kimúlt mind a kettőtökben, akkor ilyen fiatalon előbb vagy utóbb,veszekedésektől eltekintve is be indul majd a szabad érzés,hogy ismerkedni szeretnétek, esetleg láthatárba lép egy lány vagy fiú az életetekben.

szóval a szakítás nagyon nehéz, de túl kell esni,hogy utána "megmaradhass fiatalnak"; ez alatt nagyon sok dolgot értek. szakítás után még nem egyszer sírva futnátok egymáshoz, de erősnek kell lenni és nem szabad. később az idő ezt a hiányt és fájdalmat rendbe teszi.

én azt javaslom fiatalok vagytok,legyetek boldogok egymás nélkül, ismerkedjetek és újból rátok talál a szerelem.

az első szerelem nagyon szép.. maradjon az is, ha majd visszaemlékszel rá !

2014. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!