Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragudtam meg rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg rá? Kérlek adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
A párommal lassan 4 hónapja vagyunk együtt és úgy érzem hogy nem számíthatok rá.Már egyszer akartam vele szakítani,2 hete akkor mikor az édesanyám meghalt nem volt mellettem,pedig nagy szükségem lett volna rá.Aztán most meg azért haragudtam meg rá mert vasárnap költözni fogok reggel 9 re jön a költöztető és tegnap írt neki az anyja hogy pont akkor lesz gyászmise a mamájáért,és ő el akar menni rá mert fél hogy megharagszik az anyja,még engem is félt neki elmondani mert van 2 gyerekem.És most meg azzal jön hogy beszéljek a költöztetővel hogy nem e lehetne más időpontra át tenni,de már mondtam neki hogy nem lehet,erre ő hogy akkor elmegy a misére és 10 óra felé biztos vissza ér.Múltkor azt mondta hogy nem anyuci kicsi fia de nekem nagyon úgy tűnik,miért nem lehet neki megmondani hogy jön nekem segíteni hurcolkodni,szerintem ez sokkal fontosabb,vagy én érzem rosszul és egy hisztis p.csa vagyok?
2014. jún. 18. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jogos vagy nem jogos...


Te elmennél költöztetni, amikor az anyukád gyászmiséje lenne?

2014. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy anyuci pici fia...akkor hagyd felnőni, de ne te akard megnevelni... ennek nem szokott jó vége lenni. :/
2014. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az egészen más,mert ez a mise az anyja mamájáért lesz,szóval a párom dédmamájáért.És a párom is csak azért menne el mert fél hogy megharagszik rá az anyja...
2014. jún. 18. 20:39
 4/10 Költőnő? ***** válasza:

Nevelheted de minek...

Soha nem magadnak nevelsz pasit. Soha.

2014. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 órával fog később jönni, nem lemondta a napot.

Kicsit túlliheged.

2014. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na igen 1 órával később és addig ki pakolja a le a 3-dikról a cuccokat talán én a 2 gyerekkel,mert más segítségem nincs csak ő meg a haverjai akiket hoz!
2014. jún. 18. 20:58
 7/10 PearlDiver ***** válasza:
Költöztetőt nem lehet megkérni hogy 1 órával később jöjjön? Vagy ha nem, akkor a haverok talán mégis ott tudnak lenni időben ő meg becsatlakozik közben. Ha jó barátok, biztos hajlandóak erre.
2014. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Már egyszer akartam vele szakítani,2 hete akkor mikor az édesanyám meghalt nem volt mellettem,pedig nagy szükségem lett volna rá."

Hát finoman szólva nem mindegy, hogy miért nem volt melletted... Ha tudta, de inkább a haverokkal sörözött, az gáz; ha valami nagyon nyomós okkal, akkor nyilván nem tehetett mást...


Már bocs, de az, hogy pont 9-re jön egy költöztető, meg egy gyászmise, az az én értékrendem szerint nem egy kategória. Jogos, ha elmegy a misére! Ráadásul nem az egész napot mondta le, hanem 1 óra késést jelent és könnyen lehet, hogy a költöztető is jöhet egy órával később.

Azt, hogy részt vesz a gyászmisén, én teljesen tiszteletben tartanám, nem keresném az okot a konfliktusra, inkább a megoldást!

2014. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami Édesanyáddal történt, talán ezért is vagy olyan feldúlt.


De tartom, amit a gyászmiséről írtam: "... az, hogy pont 9-re jön egy költöztető, meg egy gyászmise, az az én értékrendem szerint nem egy kategória. Jogos, ha elmegy a misére! Ráadásul nem az egész napot mondta le, hanem 1 óra késést jelent és könnyen lehet, hogy a költöztető is jöhet egy órával később.

Azt, hogy részt vesz a gyászmisén, én teljesen tiszteletben tartanám, nem keresném az okot a konfliktusra, inkább a megoldást!"

2014. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül megoldottuk hogy 11 re jöjjön a költöztető és már el is költöztem,de a pasi szakított velem pár napja hogy már 4 hónap után elmúlt neki a szerelem és nemtudja elfogadni a gyerekeimet,ez van.
2014. júl. 9. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!