Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem szeretem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem szeretem, miért jár a fejemben sokszor? (túl sokszor)

Figyelt kérdés

6 év után kidobott egy csajért, és elég csúnyán váltunk el, minden barátom előtt megalázott. Gyűlölöm, sosem tudnék vele megint együtt lenni, tényleg nem vagyok már belé szerelmes.

De...még mindig sokszor jut eszembe, és rosszul esik az,hogy kidobott egy jött-ment csajért, aki még nem is ebben az országban él, tehát nem is látták még egymást, csak képen.

Mikor fog ez elmúlni?


2014. jún. 18. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert megbántott,megalázott,ezen nem léptél még túl.

Én is így vagyok,folyton a fejemben jár,de semmi pénzért nem kéne. Hogy mikor múlik el,jókérdés.

Viszont a gyűlölet rossz tanácsadó,ezen érzéseken kell túljutni. Neked is,nekem is.

2014. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!