Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzi még úgy valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzi még úgy valaki, hogy manapság szinte senki nem t. udj. A mit jelent elköteleződni?

Figyelt kérdés

Nem képesek áldozatot hozni, kompromisszumokat kötni, nincs az, hogy tűzön vízen át egymásért. Bizonytalanok a párjukban, magukban, nem azzal vannak akivel szeretnétek, titkolóznak, másra vágynak, majd úgyis jön más.


Bocs, ez a gyökér automata szűrő, csak így engedte kiírni. :(


2014. jún. 18. 23:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyakori, amiket leírsz.
2014. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, nagyon sok kapcsolatban van így sajnos. Persze kivételek mindig vannak, csak egyre kevesebb... :(
2014. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Moszuke ***** válasza:
igen
2014. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
egyetértek... ez már az elején el van rontva, mikor nem mondják ki a szándékaikat az emberek, hogy mit is szeretnének, csak lépkednek bizonytalanul...
2014. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szerintem önmaguk előtt is rejtve maradnak a szándékok, mit is akarnak.
2014. jún. 19. 00:05
 6/22 anonim ***** válasza:

5: És tudsz ehhez szakirodalmat? Engem nagyon érdekel, mi játszódik le az ilyen emberben, mert el nem tudom képzelni.

Hozzám képest rettentő rossz érzelmi és mentális állapotban van ez bolygó, így nem értem az itt tárgyalt dolgokat sem, hogy milyen lehet így működni.

2014. jún. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#6: jó neked :D bár az itteni szintnél szerintem sokan vagyunk feljebb.. legalábbis én igyekszem nem a látott kép alapján megítélni a többi embert..
2014. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

7: Dehogy jó! Kvázi magányosan. Jó, tudom, mindenki más szempontból magányos, de ... érted.

Az én életminőségemet "húzza le" a társadalom, vagy hogy mondjam.:)

Sokkal jobb volna csupa érett, kiegyensúlyozott, nem félő, nem titkolózó, gerinces, becsületes, szerető ember közt. Hát nem?

2014. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

hát tudod... sajnos nem csak a te életminőségedet húzza le.

jobb volna, sokminden jobb volna, de egyre rosszabb lesz, szóval koncentrálni kell a túlélésre :D

2014. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem kell ide szakirodalom, nyilvánvaló, aki nem tudja mit akar, határozatlan, az hogyan legyen határozott egy másik emberrel?

Talán Csernust ajánlanám, ő profi. :)

2014. jún. 19. 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!