Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen bántalmaz a barátom, mégsem tudom elküldeni?

Figyelt kérdés
Jegyben járunk, babát tervezünk, szinte minden este részeg ami nem zavar, csak ilyenkor nem önmaga, rendszeresen megüt és ordibál velem. Mondták már nekem, hogy miért nem hagyom ott. Egyrészt mert mikor józan olyan aranyos, de fontos, hogy, nagyon jó anyagi szinvonalon élek, ami a leendő baba szempontjából sem mindegy. Meg büszke is vagyok rá, olyan jól néz ki, társaságba büszke vagyok, hogy ilyen jóképű barátom van. Végülis boldog vagyok. Félek attól, ha otthagyom, ilyen jó partit mégegyet nem fogok találni, meg hogy mindig hiányozni fog, hisz annyira kötődök hozzá és nem birnám ki ha nem velem lenne hanem más nővel.
2014. jún. 19. 17:42
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés te félkegyelmű?
2014. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Akkor viseld el.
2014. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:

"szinte minden este részeg ami nem zavar, csak ilyenkor nem önmaga, rendszeresen megüt és ordibál velem."


Tényleg egy főnyeremény... ha neked ez kell, akkor vállald a következményeket, és ne panaszkodj.

2014. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Baba egy minden este részeg pali mellé aki agresszív? Kapd el ezzel a tökét, mert egy részed idiótának nem való baba...
2014. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
A kérdés hogy most mit tegyek? Imádom szeretem, de hogyan tudom betörni?
2014. jún. 19. 17:45
 6/49 anonim ***** válasza:
Verd meg.
2014. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:

Most mi pontosan a kérdés , mert az nem hangzott el ? Ha az , hogy elhagyd vagy ne , akkor azt csak te tudhatod , hisz mi nem ismerjük. :)

Ha megüt akkor inkább gyengébb fajtán odaüt , vagy rendesen orrbab*sz?

2014. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
A te orrod lesz betörve!....Nők -_-
2014. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
#utolsó vagyok. Hagyd el vagy verd meg/veresd meg , ne hadd , hogy igyon....... lwgyél már kreatív !
2014. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

álomvilágban élsz


az önbizalmad, önértékelésed is megcsappant neki hála


simán találnál jobbat, gyerekkel is..

2014. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!