Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogyha valaki már hihetetlenül vágyik egy kapcsolatra, akkor összejön neki? Iszonyatosan szeretnék egy csodálatos fiúval megismerkedni.

Figyelt kérdés

Kortársaim még nem vágytam barátra, amikor én már nagyon. Ilyen szempontból érettebb vagyok a többieknél, és komoly kapcsolatra vágytam mindig is.

Mellőzzétek a gonoszkodó kommenteket!

16/L


2014. jún. 19. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem megismerkedhetsz. Én csodálatos vagyok, és fiú vagyok.
2014. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gonoszkodni szeretnék, de hogyha a menő fehér lovas kis hercegre vársz, akkor nagyot fogsz koppanni, mert abból valószínűleg nem lesz komoly kapcsolat.
2014. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért vágynék arra? :) Elsősorban nem a külsőre megyek.
2014. jún. 19. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:

ez elsönek szólok hogy ne itt fényezd az egód...

de kérdésedre válaszolva én nem..

én is vágyom rá mégse jön össze.. talán 1x valamikor csak várd ki..

u.i.: ha unatkoznál irj nyugottan (17/f)

2014. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Baaszdmeg te is ugyanazt csinálod, csak nem írtad le nyíltan, hogy csodálatosnak tartod magad. (Mert a kérdező csodálatos fiúkkal akar megismerkedni, te pedig írtad, hogy írjon neked, tehát ugyanúgy úgy gondolod, hogy csodálatos vagy.)
2014. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én abban hiszek, hogy ha valaki hihetetlenül vágyik egy kapcsolatra, ÉS TESZ IS ÉRTE, akkor összejöHET neki.
2014. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem,mert hiába szeretnél valamit,ha azt a másik nem akarja.Szóval ha találkozol olyannal,aki belemenne akkor szerencséd van,de ha nem akkor ha felfordulsz sem fog összejönni.
2014. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!