Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátotok vagy barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátotok vagy barátnőtök csúnyának nevezne titeket hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Sosem mondta hogy szép vagyok, de eddig úgy tűnt tetszettem neki aztán egyszer kicsúszott a száján.

2014. jún. 19. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dobás.
2014. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem érezném magam vonzónak számára.. összedöntene bennem egy világot
2014. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tuti hogy pofán rugnám.. ha nem tart szépnek/vonzónak miétr is jártok?! Dobd ki azt a mocskot..
2014. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű...nem járnék vele
2014. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit mondott pontosan?
2014. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
lehet belsö értékeidet szereti de a külsödet nem anyira vagycsak össze akart jöni valakivel de inkáb várj milyen elsz ezek utána ésha ugylátod szeret akkor semmise számit
2014. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dobd, mert valszeg csak azért van veled, hogy ne legyen egyedül. Én beolvasnék neki, hogy akkor takarodjon vissza oda, ahonnan jött.
2014. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a csajom csúnyának nevezne,megmaszíroznám a manduláit:D
2014. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fájna nagyon, ezt biztos nem is tudnám leplezni. Viszont akkor a képébe üvölteném, hogy nem muszáj velem együtt lenni, úgyhogy hagyjon nekem békén és keressen maga mellé mást.
2014. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mostanában nem állok jól anyagilag és egy reklámban láttunk egy modell csajt én meg megjegyeztem hogy nekem is modellnek kellett volna menni, akkor keresnék egy csomó pénzt(persze nem gondoltam komolyan), ő erre azt mondta, hogy ahhoz legalább szépnek kellett volna lenni, nem úgy tűnt mintha viccelne
2014. jún. 19. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!