Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóljak szerintettek a szüleinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak szerintettek a szüleinek?

Figyelt kérdés
Az exem mindig bunkóskodott a kapcsolatunk alatt velem vert és mindenek lehordott.Most is kitalál rólam történeteket és csúnyákat mond rám a pletykái nem is igazak. Elennem akarja hangolni a a barátaimat.Mindketten 15 évesek vagyunk.
2014. jún. 19. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, a barátaid ismernek nem? Akkor úgy se hiszik el amit mond.
2014. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a verést tuti elmondanám!
2014. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát szerintem máshogy mondja el mint ahogy én magát védi az tuti de jóban voltam a szüleivel.
2014. jún. 19. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyd.. én sem mondtam el annó hogy az exem felpofozott. Őszintén nem is érdekelte volna a szüleimet...meg szégyelltem is, és nem mondtam el. A pasit otthagytam és kész.


A barátaid meg nem az igazi barátaid ha neki hisznek, és nem neked. Szóval ha neki hisznek, akkor én le is építeném őket a helyedben...az olyanok nem barátok.

2014. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!