Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egy nálam 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy nálam 5 évvel idősebb fiuba, ami nem is lenne gond, ha huszonéves lennék, de igy tinédzser korban elég soknak számít, nem? Folytatás lennt.

Figyelt kérdés
Amikor megláttam első látásra beleszerettem, és ez az érzés az idő múlásával egyre erősödött bennem. Megtudtam,hogy sajnos van egy barátnője,aki velem egy idős.Ez nagyon bánt engem,hisz mondhatni szerelmes vagyok bele,és tudom,hogy nem tehetek semmit. Amikor találkozunk az utcán mindig néz és mosolyog és ez eléggé összezavar. Még az is,hogy olyan baráti társaságban van,akik nem kedvelnek engem és félek,hogy lejáratnak,bemocskolnak engem és olyanokat mondanak,amitől megutálnak. Mit csináljak?
2014. jún. 19. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem... én összejönnék simán 16 évessel

még 15 évessel is talán

14 évessel kizárt. általános iskolással nem


21f

2014. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy elfelejted, vagy vársz és emészted magad... Nekem is megtetszett régebb valaki, aki 4 évvel idősebb s velem egyidős volt az exe. Közben szakítottak, s egy jó fél év után, majdnem 1, kezdeményezett is, s találkoztunk párszor kettesben, de végül ő csak barátként tárgyalt velem, én meg jobban beleőrültem. Előtte is és utána is mindig köszön, mosolyog, s nagyon kedves, előzékeny, rendes, stb.
2014. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy az a "tinédzser" 12 éves, vagy 17?

Egyébként annyira nem vészes, ha azonos hullámhosszon vagytok. :)

2014. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát attól függ..ha te mondjuk 12-13 vagy ő meg 17-18 akkor szerintem nem túl előnyös.
2014. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!