Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törődjek bele hogy elmegy?

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva ki akar menni a barátom külföldre, mert az egyik haverja ajánlott neki munkát és együtt dolgoznának. A szakmájában helyezkedne el és állítólag 300.000-et keresne. Mikor még nem voltunk együtt volt kint Németországban és szintén a szakmájában dolgozott, de 6 hónap múlva hazajött mert teljesen tönkrement anyagilag. Kihasználták őket és nem is fizették meg. Szóval egy átverés volt, pedig azt is az egyik haverja ajánlotta. Félek, hogy megint csalódni fog és nem tanul az előző esetből. Neki nagyon fontos, hogy majd később a családjának mindent meg tudjon adni, házat szeretne építeni stb. A másik dolog, hogy velem meg sem beszélte és nem igazán gondolt arra, hogy mi lesz velünk. Ő az első barátom, de tudom, hogy mennyire ragaszkodó típus vagyok és nem hiszem, hogy működne a távkapcsolat. Azt mondta a kettőt nem tudja összeegyeztetni és azért nem akarja, hogy kimenjek vele, mert fél, ha esetleg szakítanánk nehezebb lenne a felejtés. Úgy érzem így is kevés időt töltünk együtt, nem igazán csinálunk közös programokat. Tudja, hogy hiányozni fogok neki, de muszáj kimennie a pénz miatt, meg jelenleg munkája sincs. Szeret és soha nem csalna meg, de úgy érzi számára még lehet nem én vagyok az igazi akit később feleségül venne. Meg olyanokat mondd, hogy egyszer minden végetér és nem érzi annyira komolynak ezt a kapcsolatot. Pedig eddig csak két kapcsolata volt, az egyik 2 hétig tartott a másikban csak szerető volt és 1 hónap után lépett ki. Szóval én vagyok eddig a leghosszabb ideig vele, mégsem érzi, hogy komoly lenne. Ti vinnétek a párotokat magatokkal, vagy otthagynátok és akkor is kimennétek, ha nem akarná?

21/L


2014. jún. 19. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen elmondta, hogy nem szerelmes beléd, nem érez az igazinak, tehát később úgyis elhagyna egy másik nőért. Ez után, ha okos vagy, hagyod elmenni minden szempontból.
2014. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

300k milyen szakmában? Mert komolyabb szakmákban (mérnök, informatikus, stb.) az Magyarországon számít 3 év gyakorlattal átlagos fizunak.


Tehát ha összesen 300k-t fog keresni, az már eleve azt jelenti, hogy kihasználják. Németországban egy gyári munkás hazavisz annyit bőven, főleg nagyobb városban. Egy informatikus vagy mérnök pl. alsó hangon nettó 700-800k-t megkeres.

2014. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha már most azt mondja, hogy HA majd szakítanátok.. meg nem érzi komolynak? Nem érdemes ezzel a fiúval foglalkozni, lépj ki a kapcsolatból, amíg még nem okoz nagy sérüléseket neked.
2014. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia. Én sportolni jöttem ki Németországba és kb ugyan így voltunk a barátnőmmel. Nem szeret el van veled jól érzitek magatok, de nem tesz semmi extrát a kapcsolatotokért ! Ez sajnos ilyen, teljesen átérzem a helyzetet mert nálam is ugyan ez volt.
2014. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!