Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbíznátok benne?

Figyelt kérdés

A barátnőm múltja eléggé gázos nem túl visszahúzódó volt a pasikkal hogy szépen fogalmazzak,és amikor távol van haverjaival csajok/pasik akkor ha egy szobába aludna egy srác haverjával külön ágyon ti megbíznátok benne?valahogy cseszi az agyamat ez a tudat hogy elöttem eléggé ....volt.


24/f

lány:22



2014. jún. 19. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Légy óvatos !
2014. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de hogyan? honnan tudnám meg ha megcsalna ha hatalmas titkokat őriz és néha ellentmondd saját magának
2014. jún. 19. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
én még magamban sem bízok, nemhogy egy partyr!banc szexuális szokásaiban
2014. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Lehet , hogy régen lefeküdt fűvel-fával , de azért nem biztos ,hogy megcsalna , de ki tudja? Mi nem ismerjük a hölgyet. :)
2014. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a baj még én sem :/ 3hónapja járunk,nagyon ritkán találkozunk de nem bízok meg benne mert elég kételyes és fura felszines válaszokat ad néha még magának is ellentmondd.és nem tudom honnan tudjam meg hogy tényleg szeret e és nem csinálna senkivel semmit,vagy csak tartóztatja magát miattam ami előb utóbb bekövetkezik úgy is a multja miatt amit szeretett csinálni
2014. jún. 19. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmmmm...valüszínúleg meg csalna fűvel-fával. :/
2014. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!