Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után a lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a lányok miért lesznek ellenségesek a volt pasijukkal, ha a lány szakít és a pasi utána felkeresi 1-2 kérdéssel?

Figyelt kérdés

Több mint egy évig voltunk együtt. A szakítás békésen zajlott, megbeszéltük, hogy majd a jövőben eldumálunk néha. Eltelt egy hónap, sokat agyaltam a hibáimon, min kéne változtatnom, stb, ezért megkerestem a lányt telefonon, de totál ellenséges, mintha valaha is rosszul bántam volna vele, pedig egyáltalán nem. Azért lett vége, mert ellaposodott a dolog, elég elfoglalt voltam, őt pedig megkörnyékezte más, sikerrel. A szakítás elején még kedves volt, most meg, hogy kérdeznék, hogy mik is voltak a hibáim, ugyan miben jobb, vagyis inkább csak más a mostani pasija(hogy okuljak belőle), egyszerűen tök ellenséges, erőszakos, hisztis. Hogy ne keressem többet, semmi közöm hozzá, stb. Meg, felsorolta azt a kevés hibámat, ami igazából nem is a szakítás valódi oka volt, azt meg mintha elfelejtette volna, hogy egy kimondottan jólelkű srác vagyok aki őszinte, lelkiismeretes, stb. Pedig egy kifejezetten intelligens, lelkiismeretes lánynak ismertem meg. Ezért is fáj nagyon, hogy annyit jelentettünk egymásnak, most meg én vagyok a szar. Most meg rá sem ismerek. Ez olyan nagy baj, hogy szeretném átbeszélni a dolgokat?


Nem, sosem bántottam, sosem beszéltem vele csúnyán, még most sem, annak ellenére, hogy ő így viselkedett velem. Nem megalázkodva, rimánkodva kérdeztem, hanem normális, beszélgetési hangnemben. A szakítás idején egy-két hétig még beszélőviszonyban voltunk, de mivel nehezen viseltem a dolgot, így egy hónapig nem kerestem. Most felkerestem, a fent leírt céllal. És ez történt.


2014. jún. 20. 09:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%

NEM MINDEN LÁNY ILYEN!!!!!!!

Igazán leszokhatnátok már az általánosításról.

Én csak azzal az exemmel voltam ellenséges, aki BÁNTOTT!!! 1 ilyen volt, nem több és azt hiszem ez így érthető is.

Többekkel viszont jó barátok maradtunk, mert úgy érezzük ez belefér.

A TE EXED azért viselkedett így valószínűleg, mert bántotta, hogy szakítottatok, még nem lépett túl rajta. Amint talál magának mást, rendben lesz minden.

2014. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy bánttottad, csak nem tudsz róla.

Szerinted nem fájt neki, hogy nem vagy vele? Ha olyan nyugodtan viselte volna, nem kellett volna neki pólék.

De nem csak a megszokot együtt töltött időt vesztette el veled, hanem már nem is érezte, hogy érdekled. Mert attól, hogy nem tudtok találkozni, még lehet kimutatni az érdeklődést...és őt bántja, hogy nem érdekelted, és ilyen kamuizével zártad le, meg addig még k.rtad néha...

2014. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Félreértitek, én vagyok a fiú. A lány szakított velem, mert talált mást. És ő ellenséges velem.
2014. jún. 20. 10:06
 4/23 anonim ***** válasza:

NEM!!!! értem félre.

te nem fogod fel.


Atól, hogy ő szakított, mert érezte, hogy ez lesz a vége, még az önérzetébe tiporhattál azzal, hogy elhanyagolod...azért is tudott más beférkőzni, nem az idő, hanem az érzései miatt...nem biztos, hog mert nem szerett, hanem szeretett és fájjt neki,és úgy érete, mással könnyebben elfelejt.

Lehet, hogy egy okos csaj, aki em ragaszkodik, és ki tud lépni, mieltt őt dobnák, jól tette.


Most meg nem szeet, ki is ábrándult belőled, fogadd el.


sőt, mondanám, hogy úgy kell, kicsit meg tudod, milyen volt neki. mit akarsz vele átbeszélni ha mást szeret?

ha őt is így fárasztod, nem csoda, hogy ideges, én már lassan ennyitől

2014. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ez az, miért kell általánosítani?

Én pl. nem vagyok ilyen és a barátnőim se.


L19

2014. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Még együtt voltunk, amikor lelépett mással. Nem előbb szakított és talált mást, hanem talált mást és utána szakított. Én küzdöttem érte, amikor még láttam a szikrát, sokszor megleptem náluk, átbeszéltük és azt mondta, nem tud gy velem lenni, hogy másra gondol, mert megfogta az a srác.


Sosem akartam dobni, életem szerelme volt. Ezért fáj a viselkedése. Egyébként kifejezetten ragaszkodó típus. Nehezen vált el tőlem, sokat sírt, én kértem, hogy maradjon, de mondta, hogy az a srác kell már neki.


Mi az, hogy úgy kell nekem? Mindent megtettem azért, hogy mellettem maradjon. Tökéletes kapcsolat volt, amíg ki nem találta, hogy neki más kell, mert az a srác megfogta.

2014. jún. 20. 10:19
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

elfoglalt voltal, elhanyagoltad...mast akart.


harmadszor irom le de nem fogod fel.

csoda h addig birta veled. egy rinyagep vagy. felfogasod is nehez...bocs nem vitazni akarok, de nagyon faraszto vagy..

2014. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A válaszadást köszönöm! Másrészt, inkább kicsit finomíts a fogalmazásodon, mert nem éppen tökéletes.
2014. jún. 20. 10:29
 9/23 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy azért ellenséges, mert nem akar beszélni veled, de olyan bunkó meg nem akar lenni, hogy elküldjön a fenébe? Azért csinálja, hogy vedd a "lapot" és hagyd békén.

Ha talált mást, lehet, hogy azért sem akar veled beszélni, hogy a mostani barátja ne akadjon ki.

2014. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

De, tökéletes, csak te nem akarod megérteni...

De itt be is fejeztem, mr rég be kellett volna, mert hiába mondom, nem érted, mert a saját igazadat hajtogatod, má szempontot meg se akarsz hallani..és igen, ezt többedszer elmondani, fárasztó, és idegesítő.


Ha fáj, nem érdekel, ilyen vagyok, nem tudok színlelni.


SZIA!

2014. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!