Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam a múlton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam a múlton?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve vagyunk együtt a párommal, de elég sok problémán átmentünk már.. tudom, egy kapcsolat sem tökéletes, de vannak olyan dolgok amiket a mai napig nem tudok elfogadni. Kétszer mentünk külön, és a párom mind a kétszer lefeküdt valaki mással, és ezt nem tudom feldolgozni. Kibékültünk, megbocsájtottam neki, de úgy érzem hogy elfelejteni sose fogom. Az első esetnél én is voltam mással, így én sem vagyok tökéletes, de egyszer sem én hagytam el, csak azért mert mást akartam, vagy másra vágytam. Azóta már 25 hetes terhes vagyok, szeretjük egymást, és mérhetetlenül boldogok lehetnénk, de a múlt gondolata mindig kísért, és egyszerűen nem tudom hogy mit kellene ahhoz tennem hogy elfogadjam végre, hogy agyban is felfogjam hogy hiába mérgelődök ezen, vagy hiába vagyok távolság tartó, nem tudom már megváltoztatni. Ezt így kitudom mondani, de belül lezárni olyan nehéz. Belátja hogy hibázott, nagyon hülye volt, megbánta a dolgokat és most arra törekszik minden erejével hogy nekem és a picinek jó legyen, de még így sem tudom túl tenni magam azokon amiket csinált. Felelőtlen és hülye volt, egyik alkalommal sem védekezett, amikor mi elsőnek együtt voltunk nálam bezzeg védekezett.. ez is nagyon zavar. sokszor olyan szinten magam előtt látom "őket" a képeket hogy iszonyatosan felidegesítem magam.. pedig tudom hogy most nem szabadna. Sok nő megtud bocsájtani akkor is ha megcsalják, én így sem tudok teljesen hogy nem megcsalás volt.. lehet én vagyok a túl prúd, vagy foggalmam sincs, de nem tudom egyszerűen hogy tegyem ezen magam túl, évek óta szenvedek már ezzel a problémával.

2014. jún. 20. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

"Kétszer mentünk külön, és a párom mind a kétszer lefeküdt valaki mással, és ezt nem tudom feldolgozni."

Külön menni = szakítani? Mert akkor nincs mit feldolgoznod. Nem voltatok együtt, volt más. Ne érezd magad megcsalva.

Ja, hogy az elsőnél azért a te mézescsuprodba is bekandikált egy másik mackó? :D Akkor mit vársz mi legyen?


"Azóta már 25 hetes terhes vagyok"

Üdv a leendő elvált anyukák közt.

Barátom is pont 2x ment külön a barátnőjével, majd jött a gyerek mikor harmadjára is összejöttek, majd pár évre rá elváltak. Gratulálok, hála nektek az ügyvédeknek lesz melója.

Cinikus vagyok tudom, mert felelőtlenek vagytok mindketten, de főleg te. Gyanítom úgy gondoltad, hogy a gyerek majd megmenti a kapcsolatotokat. Hát nem! Attól még minden marad a régi. Ha meg olyan nebáncsvirág vagy, hogy nem tudod feldolgozni, hogy a pasid mással kúrt miután te szakítottál vele (főleg hogy beléd is belédkotort egy idegen fax), akkor talán nem ő a megfelelő srác, és talán mást kéne találni, nem mindig visszatáncolni ahhoz akivel egyébként sem működik a dolog!!! Két szakítás után szerinted mi jön? Ásó kapa nagyharang? NEM, hanem harmadjára is "külön mentek". De az már kihatással lesz egy ártatlan félre is a gyereketekre. Sajnos több elváltszülős kisgyerekhez volt szerencsém, és mindegyiken látszanak a lelki nyomok. Van amelyiken enyhe és felnőtt korára feldolgozza, de van köztük aki ezt később sem fogja tudni kiheverni. Beszédhibás, pszichés, identitászavaros. Szóval gratulálok, sok boldogságot.

2014. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

...uff... :D egy kicsit talán mindent máshogy értelmeztél.

Nem megcsalva érzem magam. Nem vagyunk házasok, és nem azért szülöm meg a gyereket mert azt hiszem hogy ettől majd minden helyre jön, lehet felelőtlenek vagyunk hogy gyereket vállaltok, de szerintem ha a múlt miatt mondjuk el vetettük volna, az szintén ilyen negatív kritikát gerjesztett volna. Nem én hagytam el őt, és nem is én táncoltam vissza hozzá.

2014. jún. 20. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!