Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket hanyagol a vb miatt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hanyagol a vb miatt a barátotok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 10:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én nem mert mindig jön leszopni meccs közben.:)
2014. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is vedd be neki meccs közben. Attól legalább még látja a meccset.
2014. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

És bingó itt az első áldozat. Pedig a döntő még el sem kezdődött! :D

Na akkor itt egy összefoglaló lista, mire ügyelj VB alatt.

1. Június 12 és Július 13 között a TV az enyém! Nem a tied! Nem a mienk! AZ ENYÉM! Minden nap! Egész nap! Nincs kivétel! A távkapcsolóra rá se nézhetsz!


2. Ha a TV előtt el kell menned addig nem lesz baj, amíg azt az utat a földön kúszva, engem egy pillanatra sem zavarva teszed meg.


3. A mérkőzések ideje alatt vak, süket és néma leszek! Kivéve, ha azt akarom, hogy tölts még egy italt vagy hozz valami rágcsálni valót! Nem kell megkérdezned, hogy kérek-e még? Csak hozd be a piát! Ne várj ezért verbális köszönetet, inkább örülj ha néha hálámat a popsidra csapva kifejezem.


4. Ne is álmodozz arról, hogy odafigyelek rád, meghallgatlak, felveszem a telefont, kinyitom az ajtót, elmegyek a gyerekért, beállok a kocsival. Sem ezek, sem semmi ezekhez hasonló nem fog megtörténni!


5. Amelyik csapatnak szurkolok, annak a csapatnak szurkolsz te is!


6. Ha a vacsora a mérkőzés idejére esik, akkor azt a szünetben kérem egyetlen egy tányéron, egyetlen egy evőeszközzel feltálalni a TV előtt ültömben. Nem érdekel, hogy mennyit vesződtél vele, nem érdekel, hogy ha az ülőgarnitúra zsíros lesz. A Világbajnokság alatt, SOHA ne emlékeztess az egészséges táplálkozás fontosságára!


7. Ha átjönnek a barátaim meccset nézni, SOHA ne vágjál pofákat miattuk. Pont őmiattuk, mindig legyen legalább fél rekesz sör a hűtőben, és rengeteg rágcsálni való!


8. A te kötelességed, hogy napra kész és tájékozott legyél a torna eseményeivel, menetrendjével, eredményeivel kapcsolatban ha csatlakozni kívánsz a társalgásunkhoz. Ennek hiányába ne lepődj meg ha én és a barátaim rosszallóan nézünk rád vagy rád se hederítünk. SOHA ne panaszkodj, ha emiatt nem kapsz elég figyelmet!


9. Ne felejtsd el, hogy te SOHA sem tudhatsz többet a fociról, mint én!


10. A mérkőzés alatt nem akarom hallani a hangodat. Tudod jól, hogy a pici szád akkor szeretem a legjobban, ha össze vannak zárva azok a csodálatos ajkaid!


11. Végszükség esetén, ha valami fontosat akarsz mondani, azt a szünetben elmondhatod a reklám ideje alatt, de csak akkor ha a félidei eredmény számomra elfogadható. Ha nem életbevágó, akkor várj a meccs végéig!


12. A torna ideje alatt egyszer sem akarom hallani, hogy: “Túl sok meccset nézel!”!


13. A gólok, szabálytalanságok és a helyzetek ismétlése nagyon fontos! Nem érdekel, hogy már láttam. Látni akarom újra és újra! Akárhányszor csak lehet!


14. A mérkőzések beharangozói és az összefoglalói épp olyan fontosak, mint a meccs! Eszedbe se jusson, és SOHA ki ne ejtsd a szádon: “De hisz ezeket a gólokat már láttad! Miért nem kapcsolunk át egy másik csatornára?” Ilyenkor emlékezz az 1. pontra!


15. Nagyon szépen megkérlek, hogy ha szomorúnak látsz amiért a csapatom vesztésre áll, SOHA ne mondd, hogy “Ne törődj velük, ez csak egy játék!” vagy “Ne aggódj, majd legközelebb győzni fognak!”, mert ezzel csak még jobban felbosszantasz!


16. A mérkőzések ideje alatt nincs teljes szex!


17. Értesd meg a barátaiddal, hogy a Világbajnokság alatt ne szüljenek gyereket, ne házasodjanak össze, ne haljanak meg, mert nem megyünk temetésre, sem esküvőre sem sehova!


18. Viszont ha a barátom minket hív magához meccset nézni az utolsó pillanatban, akkor 5 perc (igen 300 másodperc és nem több!) múlva már úton kell lennünk!


19. Mindig mosolyogj! Kivéve, ha a csapatom vesztésre áll!


20. SOHA sem akarok észrevételek hallani Ronaldo kinézetével kapcsolatban!


21. Az időeltolódás miatt a braziloknál délután van, amikor nálunk már este. Tehát felesleges agyalnod és kérdezgetned arról, hogy “Bezzeg Brazíliában sosem megy le a nap!”


22. Nem! Magyarország nem jutott ki a Brazíliába! Nem. NEM tudom, hogy mikor jutunk ki megint egy világbajnokságra!

2014. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én még egy meccset sem néztem pedig pasi vagyok!
2014. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

Undorító ez a lista és teljes mértékben felháborító. Nem vicces, felháborító. Annyira nézi le és alacsonyítja le a női nemet amennyire csak lehet. Szerintetek ez vicces?:


"Az időeltolódás miatt a braziloknál délután van, amikor nálunk már este. Tehát felesleges agyalnod és kérdezgetned arról, hogy “Bezzeg Brazíliában sosem megy le a nap!” "


Még ha tényleg nem ért a focihoz a nő.. Nem értelmi fogyatékos, hogy ne tudja, hogy Braziliában teljesen más idő van !!


UNDORíTÓ, arról nem is beszélve, hogy én szeretem a VB-t, imádom nézni és annak szurkolok, akit szeretek! Én talán nem vagyok ember, hogy saját véleményem lehessen?


Gusztustalan, hányok.



Kérdésre válaszolva: Nem, mivel én is nézem a meccseket és én se akarok mást csinálni, se szexelni se elmenni andalogni se semmit alatta!


22L

2014. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem értem ki érdekel a foci ilyen nyomi sportágat mint az elsem hiszem hogy lehet nézni egyenesen rühelem férfiként ezt a sportot.
2014. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ettől a listától sírok a röhögéstől. :D
2014. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

ma 10:53

te is csak egy frigid pi*csa lehetsz!

2014. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Miért is te nyomorék barom ? Azért mert nem nézem jó szemmel, hogy alázzák a nememet??? Pöts.
2014. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ma 15:35


sőt, még sótlan pi*csa is vagy, nem csak frigid! mégpedig azért mert nem érted a poént... egy anonim oldalon nehogy már a kardodba dőlj mert valaki írt pár poént ami kicsit degradáló a nőkre nézve. ha van olyan hülye és vagy szerelmes nő aki valóban kitart egy ilyen férfi mellett az 110%-ban meg is érdemli!


"ha kihalnak a férfiak egy hétig iszunk majd megtanítunk beszélni egy másik állatot"

amikor ezt először olvastam majd megszakadtam a röhögéstől , te meg itt sírsz... :D

2014. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!