Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nagyon jó barátságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó barátságba belefér a csókolózás?

Figyelt kérdés
nekem lány a legjobb barátom és nagyon jóban vagyunk.túl jóban...A múltkor mikor együtt voltunk csókolóztunk.Én már jobban szeretem mint barát és mondtam is neki h szerintem nem fér bele a barátságba a csókolózás de ő szerinte igen.Szerintetek?
2014. jún. 20. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se fér bele. Egy egyszerű barátságban nincs csókolózás. Úgy hogy valószínű hogy ő is érez irántad valamit.
2014. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fér bele, az már barátság extrákkal, amiből ugyis szivás lesz.
2014. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ. Ha belefér a kezed a puncijába, akkor belefér ez is.
2014. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen lány barátom.
2014. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő kinek mi fér bele. HA neki belefér akkor belefér. De tudjon róla, hogy te többet érzel és nem biztos hogy neked belefér. e ha így folytatjátok előbb utóbb szexelni fogtok. "Barátság extrákkal" ahogy manapság elterjedt ez a divatos kifejezés. Nem rossz az, csak tudni kell kezelni, hogy ő nem a csajod. Egyébként jó, mert a barátság egy sokkal erősebb és tartósabb kapcsolat sokkal többet elvisel mint egy párkapcsolat.
2014. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ember legjobb barátja a kutya. Akkor szerintem ez meg is válaszolta a kérdésedet!
2014. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
# 4-es. Igen, a hangsúly a "volt"-on.
2014. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
Nekem is volt ilyen lány barátommal. Több alkalommal előfordult, aztán én többet akartam, ő nem. Eltávolodtunk egymástól kissé, de később ez nem okozott gondot, azóta is jó barátok vagyunk. Szerintem akkor van gáz ha te tényleg többet akarsz, de csak azért mert érzed hogy milyen közel enged magához. Ne láss bele túl sokat, de ha mégis, akkor intézd egyenes módon.
2014. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!