Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elengednétek bulizni ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek bulizni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátomnak bankettje van ma ami este 9ig tart, utána aztmondta hazamegy, majd most mégis kitalálta hogy utána csapnak egy nagy bulit a haverjaival meg egy jópár lány osztálytársával. Ezzel önmagában nem lenne semmi bajom ha a múltban nem hazudozott volna annyit. Egy csomószor volt, hogy este minden szó nélkül elment bulizni (persze nem arra gondolok hogy engedélyt kellett volna kérnie tőlem, csak szólni hogy elmegy ide-oda és majd reggel beszélünk..). Arra is volt már példa hogy este 11ig vele voltam aztán hazajöttem, még éjfélkor beszéltünk telefonon majd hajnal 2kor a barátaim látták egy szórakozóhelyen, egy lányt fogdosott majd kis idő mulva ketten távoztak. Rákérdeztem nála hogy neme akarja elmondani, aztán 2hétig még tagadta majd bevallotta hogy igen tényleg ottvolt de nemvolt semmi azzal a lánnyal. Akkor azt megbocsátottam neki, de bízni már nemtudok benne.
2014. jún. 20. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"elengednétek"


Gondolom már nem 15 éves, és felteszem nem az anyukája vagy.

2014. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sem bíznék meg benne a helyedben - az a baj, h ez így elég lassan ölő méreg.
2014. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát én már az első alkalom után kib***sztam volna. Aki egyszer megcsalt, az meg fog másodszor, ötödször, tizedszer és századszor is. Persze vannak kivételek, de így a történetedből egyértelműen lejön ,hogy ő nem az a 1x véletlen megesett szörnyen megbántam és megváltozok...és így is lett típusú.

Tovább nem akarlak elkeseríteni, de 99.9% az esély, hogy azzal a lánnyal igenis volt valami. Engedd el bulizni, de másnap már ne vedd fel neki a telefont. Nem szeretnék rossz tanácsot adni, de én már az elején szakítottam volna vele...ha meg akkor nem, akkor most mindenképp!

2014. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elengedném-e? Nem vagyok az anyja, azt csinál, amit akar..


Az más kérdés, hogy nem bízol benne. Vagy oldjátok meg, rendezd le magadban ezt a kérdést, vagy lépj tovább.

2014. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hajtsd el a gyereket... Amíg őszintén meg tudjátok beszélni és teret hagytok egymásnak addig tök mindegy ki mikor bulizik, de ha elkezdődik a titkolózás ott már valami gubanc van.
2014. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Szeretem azokat akik olyat írnak "elengedni? nem vagy az anyja". Ak***rvaéletbe emberek. Nem! Nem az anyja, hanem a barátnője! Te sem vagy a csajod apja, mégsem ENGEDED meg neki, hogy végigkefélje/szopja minden haverodat! Persze a párkapcsolat nem a másik személy birtoklásáról szól, de akkor is mindenki tartozik némi "engedelmességgel" a párjának. Vagy akkor ha jobban tetszik ne használjuk az "elenged" igét, mondjuk úgy "Ti is rossz szemmel néznétek, ha elmenne bulizni ebben a helyzetben?" Más a szóhasználat, de lényeg (ami nem az "elengedni" szó) ugyan az, hogy nem tartós kapcsolatra való a srác. ha nem akarsz még több fájdalmat, ENGEDD el...ne csak bulizni hanem az életedből is...
2014. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
6-os valaszolonak 10 pont a valaszert. koszi, ezt nagyon jol leirtad.
2014. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha nem tudsz benne megbízni akkor minek vagy még együtt vele?
2014. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel már valszeg nem kiskorú így igen elengedném....mivel nem az anyja vagy...de nem bíznék meg benne
2014. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba.
2014. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!