Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nincs barátnőm, mert én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nincs barátnőm, mert én kedves vagyok a lányokkal, nem pedig "alázom" őket?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, a haverok meg a nagy csajozós srácok, kicsit durván beszélnek a csajokkal, hogy jó a segged meg rá csapnak stb.

Nekem ilyen sose jutna eszembe, én inkább kedvesen elbexzelgetek velük, nem fogdosom őket, nem beszélek velük így.


A lányoknak ez jön be, nem a kedvesség?

Igazából barátként tekintenek rám!

Modt én is legyek ilyen tahó?



2014. jún. 20. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ilyen hozzá állással szűz maradsz...
2014. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Mondd, te isten barma, hogy csak nagyon unatkozol és nem vagy ilyen irgalmatlanul, ilyen fájdalmasan ostoba. Kérlek, kímélj meg.
2014. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
annyira uncsi már fiuktol ez az állandó "vilagfajdalmam hirdetése "
2014. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem gondolhattad komolyan... persze, hogy lesz barátnőd, ha kedves leszel.
2014. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

éppen ezért tekintenek rád barátként... olyan vagy, mintha a barátnőjük lennél, szépen kedvesen elbeszélgettek, mint a barátnők

gondolom tizenéves vagy, kis tinicsajoknál még ez a bunkó stílus a nyerő, szóval vagy te is változtatsz kicsit magadon, vagy majd pár év múlva próbálkozol az érettebb nőknél

2014. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nos a srácok sokszor keverik ezt a bunkóság témát. Nem a lányoknak nem kell a bunkóság. Elárulom nekik egy férfi kell akire fel tudnak nézni, aki tud döntést hozni, aki vállalja a tettei következményeit és aki nekik testi és lelki biztonságot tud nyújtani.
2014. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 tisza1234 válasza:
Atol füg menyire kedves az ért érezék hogy férfi vagy de nemkel a popsijukra ötni de az ér ne is legyél lány" amikor beszél velük
2014. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Igen, nyilvánvalóan ezért nincs barátnőd. pontosan úgy kell viselkedned, mint ezek a srácok, hiszen köztudott, hogy kivétel nélkül minden lány csak és kizárólag erre bukik. Egy kivétel sincs. Apád is így hódította meg anyádat, ahogy a nagyapád a nagyanyádat.

(-.-')

2014. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Mr. BDSM javára jóváírtunk egy pontot, jót írt. Ezt tanuld, kérdező.
2014. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A kedvességgel nincs baj, de hiányzik a szexualitás belőled. Na de itt véreznek is el sokan. Hozd őket izgalomba és ne megbeszélést folytass.
2014. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!