Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a sulis párkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Működhet hosszabb távon mondjuk évfolyamtársak között?
2014. jún. 20. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hanyadikosok vagytok?Mert ettől is függ.
2014. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az hogy működik e egy kapcsolat nem azon múlik hogy osztélytársak/ évfolyamtársak vagytok e. Itt nem ez a kérdés az a kérdés ha egyszer vége akkor el tudjátok e viselni hogy a másikat szinte minden nap látnotok kell. Ez ezzel járó dolog, de magának a kapcsolatnak a működését ez szemernyit sem befolyásolja.
2014. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem vegesek az ilyenek. Rosszabb lesz utana.
2014. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
11.-esek vagyunk, igen, én is attól félek,hogy ha vége lesz rossz lesz látni egymást nap, mint nap a suliban... + hogy az ő osztálytársai már most is mindenbe beleütik az orrukat és nehezítik a dolgot
2014. jún. 20. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
11. végén jöttem össze a párommal, most volt a 2. évfordulónk és már az első naptól fogva tervezzük, hogy egyszer összeházasodunk :) a szerelem ott talál meg, ahol csak akar, sztem ne úgy menj bele, hogy mi lesz ha vége lesz.
2014. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 20. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a szakítás utánba kell belegondolni. 11. már eléggé a suli vége, úgyhogy nem kell sokat szenvedni ha rosszul sül el a dolog. Ha gondoljátok, hajrá.
2014. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jún. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!