Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a velemenytek a parkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenytek a parkapcsolatban levo korkulonbsegrol, van idealis korkulonbseg, Mit gondoltok a nagy korkulonbsegrol, Szamotokra mi a nagy korkulonbseg?

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a korra korlátozni nem lehet ezt. Csak és kizárólag a két fél személyiségén múlik, hogy mennyire illenek össze.
2014. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

normál korkülönbség 4 év szerintem,

a 8-10 nekem már nagy korkülönbség a 6 max ami még bele fér

2014. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a személyiségtől és az érettégtől függ, de bizonyos keretek között. Pl egy 15-16 éves kislánynál még sok a 4-5 év különbség a fiú javára, mert teljesen más életszakaszban illetve érési szakaszban vannak. Ugyanez a különbség huszonévesen már éppen ideális.
2014. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint a nálam fiatalabb pasik jöttek be mindig is, és a férjem is fiatalabb 3 évvel. Ehhez az is kellett, hogy agyban ő érettebb mint a kortársai.


Nekem nem kifejezetten a korral van gondom, hanem azzal hogy ha pl mondjuk én 25 évesen egy 40 éves pasihoz mentem volna hozzá, akkor mi már nem úgy lettünk volna, hogy egymás mellett öregszünk meg...mert ő eleve öreg....engem a nagy korkülönbségben ez zavart volna.


Plusz mínusz 5 évet mondanék egyébként, ha nagyon számot kell megjelölni...28N

2014. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!